Новак
Arkie luse Crappie Crankbait Craw, Color Puddle Craw

Arkie luse Crappie Crankbait Craw, Color Puddle Craw

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.84

Арки го мами Crankbait Craw. Донесете го Крапи и другите пливање на Gamefish на вашата линија со Crank Crappie Crappie. Доаѓа во единечен пакет и вклучува пар прицврстени куки за високи високи за риби што штрајкуваат. Со усна од предната страна, оваа мамка за крцкање плива и нурка дури 6 '. Користете го кога тролате или фрлате во езерце или поток. Дизајнот имитира природен плен за да го привлече вниманието на предаторите. Боја локва Крау, 1 броење. CC-8 Arkie luse Crankbait Craw. Боја локва Крау . нурка 2'-6 'длабоко. Искористува штрајкови од сите видови . Имитирајте природна фураж. Остри куки за високи високи. Вовлечен звук на вибрации. Одлично за кастинг или тролање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Планини дури и на поставување на кастинг за мамки На врвот со куки Fusion19, Беркли Фритсајд мами сигурно ќе

Салмо мами Чаби Дартер Хардбајт Даце, сина : оригиналниот вертикален воблер на Салмо Совршен за кастинг

Совршено за под притисок услови, тоа е тивок тркач со прецизно инженерна плоштад со фиберглас (коло) пло�

Длабоко нуркање на нуркање се вообичаени, но уникатните заоблени сметки од XD сериите овозможуваат мамк�

Има поголем волумен на телото, дозволувајќи му да плива со моќ на многу подолга и потешка мамка...

Премиум Избор на боја : За да одговара на отворот, постојат најразлични висококвалитетни боички плочки �

Беркли има работено со добрите за да дизајнира повеќе големини на трепетнички нијанси за да одговара на

Користете го мамката за магли на Бред, Виггерс за фаќање пастрмка, челик, лосос, бас, волја и многу други �

Легендарниот изум на Бил Луис, стапицата на стаорецЛстапици, е признат како најпопуларен и, следствено,

Во Беркли, нашиот процес им дава на риболовците алатки и самодоверба да фатат повеќе риби Со гласна трес

Ново за 2012 година, Killerfish на Бред во големини KF14 и KF15 Не се обидовме повторно да го создадеме тркалото, да �

Заливот стаоречки мамки кратки длабоки е обичен квалитет, рачно насликано, лебдечко, длабоко нуркање, с�

Овој приклучок за мамка Rick Clunn RCD2 S2 доаѓа во најразлични одлични бои за привлекување риби LuckEStrike Rick Clunn RCD2

Scroll