Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Годишно. Целосно сонце / дел Сонце. Вода добро кога е суво, оплодувајте често. 8-18 "Висок како годишен. Цути лето-есен. Најниско темпо 38 F. Showy цвеќиња. Привлекува пеперутки. Привлекува колибри. Привлекува пчели. Пријателски за опрашување. Толерантен за суша.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Супербелс парче од лимон од докажани победници има цвеќиња со уникатна шема на жолта и бела боја Малите,

Малите растенија додаваат поп живот во секоја просторија Безбедност на плочата : Не е наменета за потро�

Подобри домови и градини Дахлија Црвена надворешна жива растение 2,5 QT 824 "Висина Цвета на летоесен...

Подобри домови и градини 2.5 QT Повеќебојно кала крин Надворешно Во живо растенија Делумно сонце Кала лил�

Одлична фабрика за домови и канцеларии! И тоа е совршен подарок! Ајви е идеална куќичка за кој било дом, с

Каланче е вкусен повеќегодишен со лисја во форма на лушпа и нечисти цветни јата што се протегаат над зел

Растенијата со придобивки се збирка на убави куќички подготвени за декор, кои им помагаат на родителите

Растителни можности со Витни Фарми ™ Змеј јазик Буш грав Оваа сорта на грав со грмушка е богата со проте

Сенка Заштитете од мраз Засади зони 58 Водата доследно сè додека не се воспостави растение Откако ќе се в

Подобри домови и градини 2.5 QT Euphorbia Ascot Rainbow Единствено, разновидно зеленило кое станува длабоко црвено в�

Експерт градинар без сенка 1,5g гераниум Вода frequncy : вода кога е суво Потребни се светло : светла индиректн

Пеоните се повеќегодишни и се знае дека живеат со децении, дури и генерации Цветовите се сурово убави, п�

Малите труби со боја, цвеќињата од калибрахоа создаваат фанфари и ден надвор По развојот на одгледување

Следете ги упатствата на пакувањето Бродови во современ пластеник со дијаметар од 10 инчи со дијаметар о

Scroll