Новак
Дизни малата сирена девојки космеј фустан, големини 4-12

Дизни малата сирена девојки космеј фустан, големини 4-12

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Облечете ја исто како и нејзината омилена принцеза на Дизни Ариел во овој фустан за мали сирена. Со фолија сирена скали и сјајно тули, таа може да игра како принцеза во стил. Квадратен врат. Без ракави со детали за руфле. Детали за нечистотија и рафли; Сирена принт. Оклоп на Туту во здолниште. © Дизни, сите права се задржани. Бодис : 95% полиестер/5% спандекс; Здолниште : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Дизни Малата сирена Ариел се облекува за девојчиња за девојчиња и девојки за мали деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кога ќе се јави времето за облекување, облечете ја вашата мала принцеза во овој сладок фустан од Тијана �

Планирајте ден на забава на сонце! Ова без граници што го уништија фустанот за застој е совршена трендов

Со шармантен појас на појас, копчето Wonder Nation Girls Down Down Burts Fuest ќе има Divas да танцува наоколу во деликатен ст

Нејзините денови се исполнети со забава и твое со леснотија кога има фустан за игра со 4 пакувања од чудо

Симпатични, лесни, меки фустани со џеб се задолжителни за гардеробата на девојчињата Оваа фустани за иг�

Трендовскиот миди направи нов во освежувачки тропски принт со каскаден фронт од фармерките на Софија с

Овој прекрасен, плетенка фустан од џакирд е оној совршен забавен фустан што секоја девојка му треба во н

Подготвувајќи се за денот, само полесно се благодари на фустанот за игра на Wonder Nation Неверојатно мека и у�

Сјај светло во овој фустан без ракави, плетени метални џакард со кардиган Сребрена ткаенина quакард има �

Детскиот фустан со кратки ракави на девојчето девојче е совршен за обични поставки и може да се облече в

Туту страшно! Фустанот на оваа девојка има велур каросерија со здолниште со мрежи за забавен стил...

Лесен фустан со долги ракави од Wonder Nation ја одржува добро и се чувствува одлично Симпатична, лесен стил н�

Ова е совршена облека за празниците! Таа ќе сака да искра и да заблеска во овој празничен фустан на Марме

Слатка, лушава и стилска, овој фустан без ракави со ракави од пионерската жена е сигурно дека ќе биде хит

Додадете го факторот на вртење во нејзината колекција на фустани со овој уникатен мини фустан од Туту о�

Без разлика дали е ден надвор на игралиште или време во училницата, овој фустан од џемпери од Wonder Nation е с�

Додадете возбудливо парче во нејзината гардероба со овој фустан од туту на девојчиња од чудо нација...

Овој фустан е прекрасен цветен ткаен печатење Силуетата е стил на блусон со отворен половината поврзан�

Едноставен фустан спакува многу стил Одликувајќи се со рафлени ракави и плетено здолниште; Овој фустан

Овој прекрасен цветен фустан за печатење е сезона што мора да ја има Без ракави блусон се вклопуваат на �

Двојно двојно со двата пакети фустани за игра на Wonder Nation Од училишните денови до забавата на игралиштет�

Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат,

Детското место девојки Гингам фустан е совршен за облечени прилики Опселениот фустан од гингам има соо�

Scroll