Новак
Црна етикета свинска сланина, густа исечена, пластичен пакет Оз

Црна етикета свинска сланина, густа исечена, пластичен пакет Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 111.68

Не одолејте се на тоа. НАПРАВИ ГО! Хормел црна етикета Дебела исечена сланина е најголема верзија на нашиот класик. Дебели парчиња што не се распаѓаат со целиот вкус што го сакате. Ние ги исекуваме и ги исекуваме нашите квалитетни намалувања на свинско месо и ги фаќаме со комерцијална саламура на зачини. Полека пушено над природно дрво до совршенство, нашата сланина има комплексен, солен вкус. Лесно е да се готви и лесно да се додаде на кој било рецепт од хамбургери до тепсија, па дури и десерти! На 4 g протеини и 60 калории по порција, можете да направите свинско сланина на состојката на starвездите во сите ваши оброци. Содржи една 16 мл. Пластична пакет со црна етикета со црна етикета густа исечена сланина. Повеќе од 100 години, ние ја водевме лудоста и ја туркавме сланината напред. Хормел црна етикета сланина е сериозна сланина за сериозни loversубители на сланината - или некој подготвен да стане еден! Сите трговски марки, логоа и слики се во сопственост на корпорацијата Хормел Фудс, нејзините подружници и филијали. Дебели парчиња корпорација за авторски права, дебели парчиња - исечени рачни, исечени и нанесуваат со избрани зачини . бавно пушено над природно дрво за комплексно, солени вкус . Секоја порција има 4 g протеини и 60 калории . Додадете на кој било рецепт? Појадок, хамбургери, лизгачи, тепсија за вечера . Еден 16 мл. Пакет со црна етикета со црна етикета густа исечена сланина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чувајте го ладилник со исечена сланина од брендот Рајт за да го зачува вкусот и свежината Тоа е сланина �

Одлична вредност Хикори пушено свинско сланина се лечи и природно хикори пушено за богат, солен вкус...

Зградувајќи се на наследството на Кентаки Легенда, брендот „Занаетчиски“ Series Series “ви ја носи нашата п�

Hickонс млечна фарма Хикори пушена канадска сланина 6 мл е целосно готвена и пушена над вистински чипови н

Врзете ја пицата и другите примамливи јадења со устата што се качува со уста Направено од квалитетно св�

Преклопете ја оваа слатка тврдо дрво пушена сланина во вашето утро пржени јајца, или спарете ја со авока

Пушената сланина од тврдо дрво од Гвалтни го додава автентичниот, јужен вкус на Гвалтни на вашите оброц�

Кловердејл храна Еплвуд Екстра густо исечено свинско месо од свинско месо е природно пушено со јаболка,

Петит Jeanан знае како да направи сланина на вистински начин Ние ги користиме само најлудните исечоци, шт�

Одлична вредност дебела исечена хикорија пушена свинска сланина се лечи и природно хикори пушено за бо�

Нашата пушена и исечена сланина потекнува од внимателно избрани намалувања кои се исечени рака за врве�

Користете срдечно земјоделско земјиште намалена натриум сланина во омилените јадења со јајца за појад�

Однесете ги вашите кулинарски креации на следното ниво со нашите вкусни, џвакани одлични вредности на в

Scroll