Новак
Фантоскоп мека кордура со кадифе со памук солидна цврста квадратна кутија акцент декоративна перница за фрлање за кауч, 12 20

Фантоскоп мека кордура со кадифе со памук солидна цврста квадратна кутија акцент декоративна перница за фрлање

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Овие декоративни декоративни фрлања со меки кордори со памук ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 3 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ") и 11 бои (сина, розова, зелена, сива, жолта, кафе, итн.) . Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Пакетот содржи 2 парчиња капаци на перници и 2 инсерти. Премиум материјал : Перница покритие направено од 100% полиестер со 100% памук. Големина : Мерки 12 x 20 инчи (35 x 52 cm). Боја : Пинк. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн за лесно отстранување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

ACDELCO предност на управувачот за управување со вратоврска крај АДЕЛКО предност на управувачот за управу�

Уморни од здодевно основни маици? Додадете малку урбан стил во вашиот секојдневен плакар со машката маш

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Одржливите и шик, кожните сандали на Мелроус Аве, се моментален класик со рафинирани ленти за двоен тон �

20 "Кент Quick Spin е сигурно да го натера вашето дете да се чувствува како вистински возач на слободен стил! О�

10 x 6,5 'Правоаголен чадор, 1,5 "челичен пол со дијаметар во временски отпорни црни прашок обложена завршниц

Постигнете ново ниво на безвременски гламур со нашиот 18К бело злато смарагдно исечено кубни цирконија �

Менхетен Здраво брзина машко до женски кабли за продолжување лесно ги продолжуваат врските помеѓу комп

Додадете елегантен стил и суптилна боја на вашиот простор со овој стилски Rizzy Home VO1145 Volare Rug Изработено е �

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од страна на Маја Гурпрофесија, врамен�

Сет на подлога за сопирачки на сопирачките на Akebono ProAct, керамика практично ги елиминира бучавата, вибрац

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Scroll