Новак
Магија: Собирот безвременски мудрост Икорија командант палуба

Магија: Собирот безвременски мудрост Икорија командант палуба

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Изберете од тројца жестоки команданти од Икорија : Лаир на бехмоти (ИКО) за да ја водите вашата палуба до победа - четири легендарни суштества, вклучително и две кои споделуваат магична врска и можат да ја командуваат вашата палуба заедно. Командантот е магија : Мултиплеер формат на собирот (MTG) каде што се формираат сојузи, пријателите се предадени, а негодувањата се отплаќаат со одмазда. Палубата за безвременска мудрост ви овозможува да направите нешто што секој играч на MTG го сака : Нацртајте тони картички! Создадете токени кога цртате дополнителни картички со Gavi, гнездо Варден; штрајкувајте двапати со вашата војска на токени со Аким, зголемениот ветер; Или стекнете живот и моќ за неочекуван летачки напад со Бралин, Skyshark Rider и Shabraz, Skyshark. Безвремена мудрост е една од петте палуби на командантите од Икорија : Лаир на бехмоти (ИКО). Секој вклучува ексклузивни картички прилагодени на таа палуба - исфрлете ја омилената механика и нуркајте во битка! Бидете на вашиот пат низ авионот на Икорија со механичари со чудовиште што ги растат вашите суштества и ја градат вашата врска. Содржина : Една (1) Фолија за преголема картичка за командант, сто (100) палуба за картички, десет (10) двострани токени, едно (1) кутија за палуби, едно (1) животно тркало, една (1) контра картичка за клучни зборови за клучни зборови Punchoutout MTG Ikoria lob Commandiment Wisdom Commander Deck.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Совршено за игралиште или на отворено, има иконични слики од дигитална комуникација Шарена играчка топ�

Диносаурус одвојте играчка со светла и звучи играчка за диносаурус обезбедува забава со своите заменли

RC Одличен подарок за 3 и повеќе години и далечински контролирана играчка подготвена за играње...

Оригинални композитни сегменти на влакната за запишување на резултатите од влијанието на Trationa SteelTip пик

Овој целосно функционален спортски автомобил Porsche Panamera Radio Control ви овозможува да го однесете дома омилен

Nintendo ја лансираше својата прва конзола, Nintendo Entertainment System ™, во Северна Америка во 1985 година и со неа, ја в�

Смешната фарма тастатура со разни ритми, мелодии и звуци е одличен начин за вашето дете да свири музика..

Децата ќе уживаат во собирањето и да ги носат овие забавни глупости Bandz основни форми Секој мал, флексиб�

На возраст од 8 и повеќе години; 26 играчи Тематски околу вашиот град! Возбудлива и едукативна игра; Забав�

Службените торби со корнизи во Френклин, се одличен додаток на вашиот сет на розови Овие висококвалитет

Користете го овој пакет за наставни програми за игри во САД или во кој било центар за рекреација за да ги

Трнете се во крајната зона и пронајдете го патот во книгите за записи Racecars NFL Gridiron се во вашите омилени т�

Сличните дизајни им го олеснуваат да се лизгаат низ табелата и за брзо дејство на враќање Pucks Hockey Hockey Procks

Popup шаторот за деца со жаби им обезбедува на малите забавно место за играње Брзо и лесно е да се постави и

Комплет за делукс на Match Itecture Средна големина Комплет за зграда на ветерници за ветерници за ветерници

Како правиш игра за големиот град Евансвил? Иако е невозможно да се вклучи сè, ние ги заглавивме сите Ева

Како правиш игра за големиот град Форт Браг? Иако е невозможно да се вклучи сè, ние ја заглавивме целата �

Сет на алатки за играчки Playset се преправа играчка Совршена за децата да им овозможат на нивната имагина�

Сетот Spalding Salderball има двомилиметарски wallид, ПВЦ октагонална конструкција на цевки за подобра стабилност

Scroll