Новак
Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Римските ролетни беа лесни за вклучување во кој било стил на дизајн. Третман на прозорец - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи. Потребна е минимална длабочина од 1-инч за внатрешноста на монтирање и 1 3/4-инчи за плапкање во внатрешноста на монтирањето. Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство. Прилагодени нијанси на приватност / ролетни на француски врати - рафиниран дизајн и одлично за секојдневна употреба. Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролетни за прозорци за бања.Обични безжични римски нијанси - Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во производство и составување на римски нијанси. Наменети за внатре и надвор од монтирање. Затемнувањето на нијансите создава приватна, но воздушна атмосфера бидејќи е затемнување на ткаенината блокира светлина додека ве штити од груби УВ зраци. Прегледајте ги упатствата за инсталација. Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијансите за да овозможите природна светлина по желба. Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме. Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација, гаранција од 12 месеци и нашата пријателска услуга за клиенти. Нијанси на прозорецот - Комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот . Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно се монтираат со нашиот траен хардвер. Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација, гаранција од 12 месеци и нашата пр�

Наменети за внатре и надвор од монтирање Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични

Нашите бамбус завеси, римските ролетни за прозорци се класични ролетни од дрво за третман на Виндоус со

Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата...

Воведување на нијанси и ролетни за прозорци во затворен простор Оставете ги очекуваните со шикологија�

Наменети за внатре и надвор од монтирање Третман на прозорец Нашата класична римска сенка е изјава за в

Третман на прозорци Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи ...

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Прилагодени нијанси на приватност / ролетни на француски врати рафиниран дизајн и одлично за секојдне

Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролет

Нијанси на прозорецот комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот...

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство Прилагодени нијанси �

Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијанси

Пакетот вклучува пакет One shade, mounting hardware set and installation instructions Оваа римска сенка е направена од 100% фино памуч

Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролет

Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата Н

Прегледајте ги упатствата за инсталација Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Лесно се работи со едноставно држење на долната шина и подигнување и пониско до посакуваната висина...

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Брендот за завеси од 1 прозорец во земјата сега прави нијанси Донесете рафинирано и светско решение за с

Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме Нашите Римјани доаѓаат со претходн

Овој производ е точно на големината Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот про

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијанси

Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме Затемнувањето на нијансите создав�

Прилагодени нијанси на приватност / ролетни на француски врати рафиниран дизајн и одлично за секојдне

Scroll