Новак
Шорцеви за машка кола на Рибок

Шорцеви за машка кола на Рибок

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 260.00

Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите вежби. Со еластично затворање на половината и затворање на влечење што ја гушка половината за вклопување, овие атлетски шорцеви имаат и брза сува ткаенина што помага во влагата за да се изврши влага за време на интензивни вежби. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. лесна. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Врза за влечење. Страничните џебови имаат најважни работи. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Атлетски шорцеви за мажи од Рибок.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Седнете и опуштете се! Краткото за машки салон на Reebok е направено од мека ткаенина во која има еластична

Игра на! Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите в�

Без разлика дали работите дома или на теренот, овие шорцеви за ладење на машки Рибок се таму за да ве нат�

Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите вежби...

Игра на! Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите в�

Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите вежби Со е

Scroll