Новак
Примарно сребро Стерлинг сребро срце со отсечен срцев шарм на ланецот на кабел Форзантина

Примарно сребро Стерлинг сребро срце со отсечен срцев шарм на ланецот на кабел Форзантина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

Фалете се со едноставен, но елегантен изглед со овој зачудувачки ѓердан од сребрен шарм. Суспендиран на 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на пролетен прстен, овој прекрасен временски шарм од 25x20мм покажува срце со отсечен дизајн на срцето и има висока полирана завршница за комплимент. Овој ѓердан ќе направи совршен додаток на секоја колекција на накит. Боја : Whitecharm со димензии на кауција : 25мм x 20mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Сребрена, полирана, рамна, касти, цврст, пролетен прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Основи кои имаат потреба од засилување? Помејан од кога било, оваа велурска поштеда худи од без граници �

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Snug Zipper Fit Slims and Trims веднаш, пролеана вишок вода додека вежбате, висококвалитетниот неопрен ја задржува то

Оваа прекрасна виолетова и сина акварел цвеќиња Јас платно уметноста се печати со употреба на највисок

Време на жени и Tru Through Mase Boot Внатре во патент за лесно и удобно вклопување Совршен стил за секоја пригода

Толку кул! Овие панталони за престолнини „Marvel Venom“ за мажи се совршен пар за лежерен ден или ноќ на рела�

Колекција на принцот Питер Флорална череп Краток ракав Графички маица Оваа удобна колекција на принцот

Создадете лежерна околина во домашната канцеларија или дневна соба со овој стол за акцент на акцент на �

Друг основен основен за додавање на вашата гардероба, немало каросеријата на границите на границите ви

Чувајте ги вашите пари и картички организирани во нашиот класичен паричник Rocksax Дури и монетите се безб�

Вашата малечка апсолутно ќе го сака овој чудесен сет на пижами Овој официјално лиценциран сет со пижами

Super Z е производ изграден специјално за издржливост, перформанси и полесно ракување Неговиот дизајн на д

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано п

Ако сте на пазарот за прифатлив прстен за ангажман што се меша со традиционално со цртичка на оригиналн�

Покривот на Wesly Duvet поставен од Chic Home е здив на свеж воздух и сигурно ќе го воздигне секој декор во спална�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Спијте или дневна во стил со оваа јака од две парчиња јака PJ поставена од тајни богатства Врвот на јакат�

Деним панталони со суптилни детали Црна боја на тексас за обичен или класичен изглед Истегнете тексас з

Scroll