Новак
Бетмен термичка долна облека Поли Спанде Топ и Пантало

Бетмен термичка долна облека Поли Спанде Топ и Пантало

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Batman Poly Spandex Top Pant Set Spandex за блиска вклопување и крајна флексибилност; Управувањето со влагата ве остава да се чувствувате пријатно и суво; Четканата ткаенина внатре и надвор ве одржува топло и пријатно обезбедување термичка заштита; Грпи за лесни слоеви, Поликор ве одржува топло; етикета без ознаки; Нема да изгуби форма по миењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Овој сет на пижами од 2 п.п на Супермен момче вклучува одвојлива наметка и е совршен за играње, лежење и с�

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со овој сет за пижами со момчиња 4, кој дури и свети во

Овие комплети за спиење на нација на нација доаѓаат во популарни забавни отпечатоци Координирачката ма

Овие комплети за спиење на 3 парчиња Wonder Nation доаѓаат во популарни забавни отпечатоци Координативната ма

Децата ќе сакаат да се вратат во графичкиот сет за спиење на момчињата Ханес И ТЕЕ и пар панталони за пој

Scroll