Новак
Колекција на ournoureенски жени Ешлин Тру удобност пена широка ширина клин пета Еспадрил сандали

Колекција на ournoureенски жени Ешлин Тру удобност пена широка ширина клин пета Еспадрил сандали

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Засилете ја вашата летна гардероба со колекцијата „Ешлин од списание“. Светло платно горе убаво контраст на оваа клин потпетица завиткана во плетенка Еспадрил. Удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ hom, широка ширина на нозете и прилагодлива лента за закопчување го завршете изгледот, така што се вклопува како сон. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : платно. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи. Сандали. Секојдневен. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Спијте и дневна во перница блаженство со овие женски панталони од пижами од тајни богатства...

Клин Корк Корк Корк е забавен и свеж Со својот заоблен плута ѓон и неговиот сјај за патенти на шик, обичн�

Барате да ја внесете естетиката на цементот во вашиот простор без да ја пробиете банката? Нашата основн�

Одете далеку оваа сезона Отворен блок пета од душата ве носи насекаде каде сакате да одите и пошироко...

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Пар засекогаш млади клинови со кожен кожен материјал, Тлента и тока со предни лакови, нуди комбинација н

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овој официјално лиценциран колегиум ѓердан е направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик...

Секојдневниот тексас зазема тежок пресврт без фармерки за скејтер за граници Со вознемирувачки вознем�

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee...

Вашето момче за дете може да се упати на училиште или да трча од диносауруси со овие момчиња во светски п

Еден пар сандали на Викторија К Гладијатор со лента за глуждот и дизајн на Росовер на предниот дел на SSNDA

Scroll