Новак
Софија фармерки од Софија Вергара плус големина со долг ракав со еден рамо на врвот

Софија фармерки од Софија Вергара плус големина со долг ракав со еден рамо на врвот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 560.00

Таквото ветре-овој врв од фармерките на Софија од Софија Вергара го редефинира релаксирачкиот, стил на топло време со својата ткаенина слична на креп и дизајн со една рамо. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : así de fácil : esta blusa de sofia jeans de sofia vergara redefine el concepto de un un un estilo leajado para un clima cálido con un espectacular estampacular estampado y un diseño que deja on hombro al descubierto. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5'10 ”, половината : 31”, биста : 41 ”, колкови : 45”/Medidas aproximadas de la modelo : estatura : 5'10 ”, Cintura : 31”, Busto : 41 ”, Caderas : 45 ”. Омилен модел е носење со големина 1x/la Modelo Viste Una Talla (1x). Опуштено вклопување/Тале Холгадо. Едно рамо деколте/Ескоте Асиметрико. Долги ракави на мафта; еластични манжетни и пом/манга ларга Абомбада; Puños y Dobladillo Elásticos. Ткаено тело; Allover Print/Tejido estpamdado комплетно. 100% вискоза/100% вискоза. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки со Софија од Sofia Vergara Plus Sime Printed Ane Road Top. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Работа или само релаксирање? Без оглед на тоа какви се вашите планови за денот, ткаените шорцеви за исте�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Природниот врв, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна кафеава

Вежбајте да удирате топка со играта на џамбо лилјак и топка Оваа игра е одлична активност на отворено за

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски а�

Огио Newут II S носачки куќиште (ранец) за 17 "Apple i Pad тетратка, црна, балистички најлон, поли, поли, поли памучн

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Деним панталони со суптилни детали Црна боја на тексас за обичен или класичен изглед Истегнете тексас з

Влезете во стилска нова облека за спиење со овој сет на пижами од 2 парчиња, во кој има највисоки пријате�

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Покривот на Wesly Duvet поставен од Chic Home е здив на свеж воздух и сигурно ќе го воздигне секој декор во спална�

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм Вие сте обврзан�

Високиот стил на напон е ваш со оваа тотално ретро худи со AC / DC Класичниот дизајн е супер мек и дефинитив

Boho Romance Chic со оваа цврста боја на кардигани со украсени украси, со чипка вметнете трим што е убаво за ваши

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Друг основен основен за додавање на вашата гардероба, немало каросеријата на границите на границите ви

Scroll