Новак
Голи печени крцкави чипови со јаболка, цимет, без глутен, 0. торба, брои

Голи печени крцкави чипови со јаболка, цимет, без глутен, 0. торба, брои

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.04

Чипови со голи цимет јаболка се изработени од свежи јаболка кои се исечени и печени додека не бидат копнени. Во оваа слатка закуска има само две состојки - јаболка и цимет! Без глутен, без маснотии и без додаден шеќер, овие чипови се здрава закуска за вашиот дом или на чекор. Секоја торба е совршена големина за додавање на здрави кутии за ручек или после училишна закуска! Содржи торби за унца, вистински јаболка, печени 'додека не се копнени. Закуски поминаа едноставни., Само две состојки јаболка и цимет! Печен, никогаш не пржено. Без глутен, млечни производи, без додадено масло, добар извор на диетални влакна, не-ГМО, без додадени конзерванси., Ништо вештачко, некогаш. Нема дополнителни работи. Само едноставни закуски со необична крцкавост што покажува колку може да биде вкусен жив живот. Ние веруваме колку помалку додавате, толку повеќе навистина вкусувате. Голи закуски немаат транс маснотии или холестерол, се без ореви (освен кокос), и богати со криза и вкус - крајната здрава закуска., Голи вредности. Можеби ги надминавме деновите на продажба на штандовите на пазарот на земјоделци, но голиот тим сè уште е вкоренет во нашите основни вредности на едноставност, добрина, реално и целосно живеење. Остануваме посветени на едноставност и во нашите производи и во животот надвор од торбата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чипови со сол од тропска фантазија со сол од вар се закуска што е и вкусна и добра за вас...

Барате вкусна, природно слатка закуска? Обидете се со чипови чипови Додека зготвените зелени хлебни има

Чипови со котел оригинални 551,5 унца чипови од компир, варен котел, оригинал 0 транс маснотии 0 холестерол.

Уживајте во вкусна закуска со snikiddy Јадете чипови од зеленчук Тие се направени со моркови, сладок компир,

Чипови со валкани компири сладок компир Котел готви во премиум мешавина од масло од кикирики за постепе

Сите природни Обидете се со сите природни закуски со реална зделка И Денот на пазарот беше време да ја к�

Кога барате поздрава закуска што може да го заземе местото на чипс од компири, обидете се со чипови за сл

Мултигреин закуски, француски кромид со вкус на 10,5 мл (297,6 g) Одличен вкус на мултигрена! 18 g цело зрно по п�

Закуска за растителен тропикмакс е направена од растителната Република во Еквадор Овој производ содрж�

Засадувачите Пекан чипови се единечен сервис, подготвен за рецепти што е одлично за грицкање или додава

Scroll