Новак
Он. Mini DisplayPort до HDMI кабел

Он. Mini DisplayPort до HDMI кабел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Кабелот од 6 метри ONN на HDMI кабел пренесува аудио и видео од компјутер или таблет до HD дисплеј. Златни конектори, голи бакарни проводници и заштитени фолија и плетенки за јачина и сигурна поврзаност. Лесно поврзете го Mini Display Port-компатибилен компјутер или таблет со HDMI-опремена HDTV, монитор или проектор со овој ONN Mini Display Port на HDMI кабелот. Погодниот кабел пренесува и видео со висока дефиниција и аудио од вашиот компјутер или таблет на HD дисплеј. Ергономски дизајнираните шари обезбедуваат безбеден зафат за лесно приклучување и исклучување. Уште повеќе, конекторот за низок профил на кабелот не влегува во соседните компјутерски порти, а неговиот обликуван дизајн-релјеф-релјеф промовира долготрајна издржливост. Без разлика дали е дома или канцеларија, ONN Mini Displayport до HDMI кабелот обезбедува брза, лесна, висококвалитетна врска. Беспрекорен аудио за некомпресирани дигитални 7,1, 5,1 или 2 канали. Поддржува до 1920x1200 и 1080p. Лесно-на-зафаќајте ја шарата. Дизајн со низок профил. Силна и сигурна поврзаност. Должина од 6 стапки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Врзаните врски на вашето семејство цветаат на овој сребрен прстен Секое семејство е уникатно и убаво на

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Ove Decors бесконечен 42 1 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање без рамка нуди вид на едно

Добијте автентичен гроздобер изглед помалку Овие корбели и загради се рачно насликани и потресени, за в

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова Brown Brown Modern & Moderniver Circle Wallиден часов

Откријте додатоци (вклучително и ретки и супер ретки) кои одговараат на вашата тема во материјални завр�

Сценските прикажувања на азиските пагода сместени меѓу тропското зеленило предизвикуваат романтични �

Контролата Mid, класичен средно врвен патика, е преработена и повторно издадена за модно преземање на ова

Оригинална нараквица за инспирација на агат сина дива и бесплатна дива и бесплатна оригинална агат од

Големината на бесплатната капа на перница за софа е 16 "x16 " (без вметнување перница) Материјал : 95% полиест�

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

Донесено од вас од Беки Овенс Х Сурија, колекцијата Лила комбинира богати, детален дизајн со топли меки �

Ако размислувате безбедно безбедно, ние го имаме решението Сефот е изработен од цврст и високо издржлив

Создадете прирачници што се издвојуваат со брзата замена за касети за повторно воспоставена касета за P

Метлата со голема површина на црна моќност од либман со голема моќност 18 инчи е дизајнирана за која било

Кога ви треба дополнителна топлина додека сте на работа, овој пролетен елек на машката облека на Wrangler ја

Одржувајќи го реално со овие Наруто Канџи Лесно за носење, оваа опуштена мета е подготвена за викенд и с�

Ова подготвено да се обеси, измешано рамковно уметничко дело има група на коњи кои стојат во тревата пре

Опис : Материјал : Овој амортизер за вибрации на тениски рекет користи силикон како материјал, кој е отпо

Scroll