Новак
Бактон студио Маријам Модерен и современ даб го заврши дрвото за легло од дрво за легло на бода

Бактон студио Маријам Модерен и современ даб го заврши дрвото за легло од дрво за легло на бода

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2399.84

Одржувајте го начинот на живот на вашата мачка без да жртвувате стил со фантастичен дизајн на куќата Маријам Мачка. Направено во Малезија, Маријам е направен од цврсто дрво. Ова корисно парче има лифт горе со отсечена рачка за удобно одржување, додека страничниот влез обезбедува лесен пристап за вашата мачка. Потребно е склопување, горната полица нуди доволно површински простор за организирање на материјали за чистење. Веднаш подобрете го животот на вашата мачка со ергономската куќа Маријам Мачка. Севкупни димензии : 20.10 "Висока x 35,40 " Широк x 18,90 "длабоки; димензии на горните полици : 33,80" широк x 18,30 "длабоко; Внатрешни димензии : 33,80 "Широк x 17,50 " Deep x 10.40-15.40 "високи; нозе : 1,20 " високи; • Конструиран од инженерско дрво • Една (1) Внатрешна полица • Влез на странична страница • Врвот на лифтот • Кутија за легло не е вклучено • Потребно е склопување • Изработено во Маласија • Тежина на производот : 57,3 фунти • Тежина на пакетот : 61,7 фунти • Целокупни димензии : 20.10 "Висока x 35,40" Широк x 18,90 "длабоки; димензии на горната полица : 33,80" широк x 18,30 "длабоко; Внатрешни димензии : 33,80 "Широк x 17,50" длабоко x 10.40-15,40 "високи; нозе : 1,20" високи; • Боја на производот : даб • Состав на производи : MDF/PVC.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

Конкавниот дизајн на мијалник за тежина на црви овозможува тежината да се вклопи цврсто против главата

Фаќајќи го духот на оживеаната американска традиција, нашата модерна колекција на осветлување на фарма

Прогласете за вашата loveубов со овој прекрасен прстен за ангажман на смарагд дијамант Изработено во 10к ж

Прошетајте цел ден во удобност со лесно носење со опуштено вклопување во Skechers : Време на патување во пле

Сакаше : Уште еден одличен пар фармерки за неговата гардероба Овие потресени фармерки со права нозе од Wo

Време на одмор, разубавена висока кутија Димензија : 13 cm L x 8.1 cm W x 17,5 cm H (5.12 "x 3,19" x 6,9 ") Забавна и уникатна ку

Згодна јака од изрез нуди безвременски привлечност на овој спортски палто од крајот на земјиштето Ажур�

Инспиративни цвеќиња со двојно слој, направени со прецизно исечено кристал од розова кутија Xmasdoublebangleadug

Почитувајте ја жената што ја обожавате со овој блескав прстен за ангажман на дијаманти Изработено во бе

Јас играм.® е оригиналниот производител на пелени за пливање и има патентиран трислоен дизајн...

Преживејте ги авантурите на Ерен, Микаса и Армин, бидејќи тие се приклучуваат на тренинг корпус во нивна

Донесете го празничниот дух со овој прекрасен начин да го прославите празничниот графички мета Изработ

Scroll