Новак
Облека за удобност, женски жолт печатен фустан со должина на коленото без ракави

Облека за удобност, женски жолт печатен фустан со должина на коленото без ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 271.84

Едноставен, но стилски стил на летен фустан. Направено со убава сенф жолта дланка лисја, овој фустан со должина на коленото наскоро ќе ви биде летен изглед. Одликувајќи се со деколте за лажичка, сечење без ракави, широк облик на линија и должина на коленото. Стилизирајте го овој фустан со клинови и тексас јакна за забавен летен изглед. Направено во Соединетите држави - САД од удобен материјал за истегнување. Полиестер спандекс плете. без ракави. разгорено здолниште. Должина на коленото. удобно вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој проток фустан е слатко украсен со детали за руфла и дизајн на деколте Црниот фустан е отпечатен со �

Овој фустан од кошула е исечен од истегнување на тексас и треба да се носи за секој забавен ден на вашата

Симпатична и случајна или глам? Ваш избор со девет Облечен фустан со ракав на трепкање Овој без напор фу�

Облечен нагоре или надолу, изгледите за швајцарскиот фустан на етикетата е сладок додаток на вашата гар

Вибс на каналот 60 и направете го мини! Забавно, со стил на слободно тркала, нема само запирање на мини фус

Овој фустан го обликува деколтето, опременото здолниште на половината и флертниот скејтер Завршено со �

Приближно Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36” Моделот носи голем�

Донесете гроздобер допир на вашата гардероба оваа сезона со овој симпатичен фустан со копче Изработено

Класичен, лесен и стилски, времето и маицата на Тру ја става забавата во вашата гардероба на топло време

Ткаенината ткаенина од шифон, покриена со прекрасна цветна печатење, го создава овој симпатичен летен ф

Исечете го времето што ќе го однесете за да се подготвите на половина со овој лесен, ветровито фустан од

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината Долгите р

Ние се разгледуваме над овој мечпривлечен летен двопарчен сет од без граници Резервоарот за каишот на Ru

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината Долгите р

Одликувајќи се со црна ткаенина со широко распространетост со повеќебојни печати, дефиниран плетен пол

Волшебна облека со здолниште со здолниште со врвови со здолништа со ленти од крцкање и декор на копчиња.

Овој забавен фустан со копчиња со долги ракави од Beach Lunch Lounge е опуштен и забавен додаток на вашата гарде�

Овој фустан го прави сето тоа Без напор стилски со лесен, став за инаииодење, времето и фустанот без рака

Со sweetубезен врат и 3 / 4 ракави, овој фустан ви дава модерен шик изглед Подгответе се за забавата и соција�

Поставени состаноци заедно Кошула за кратки ракави на времето и на Tru's FontFront е тоа полирано секојдневно �

Овој едноставен, но елегантен фустан со должина на коленото, мора да има во кој било плакар...

Women'sенски везено и фустан од Флејл е совршено дело на Боеммиум за да ве транзитира од лето во зима...

Совршено парче за време на потоплите месеци, оваа должина на коленото се вклопува и фустанот за пламен с

Воведување на вашиот нов омилен фустан : Време и селски фустан на Тру во светлина, памучна ткаенина...

Завиткајте се во нешто елегантно Ова е над облеката за завиткување на должината на коленото со v деколте

Можностите се бесконечни со времето и фустанот за бебиња на Тру Не напорен стил кој се облекува со накит

Подобрете го вашиот стил во удобност со овој мини фустан со долг ракав со должина од колено од 24 / 7 облек�

Scroll