Новак
Единствени поволни цени, плетени туники за жени со долги ракави со долги ракави на врвот на врвот на Шеврон

Единствени поволни цени, плетени туники за жени со долги ракави со долги ракави на врвот на врвот на Шеврон

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Womenенски плетени туники со долги ракави со долги ракави Шеврон лента со голема, голема, смела шема на цик -цак, оваа мека плетена туника е совршен врв за носење во поладни месеци. Спарете го со хеланки и чизми и ќе бидете симпатични и удобни. 95% полиестер 5% спандекс. Шеврон шема. Тркалезен врат. Долги ракави. Разгалени страни. Women'sенска плетена кошула. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 34 1/2 инчи, половината : 26 инчи, колк : 37 инчи, тежина : 126 фунти, моделот носи мала табела со големина (во инчи) Меѓународна големина-Меѓународна големина- -Биста Подигање на половината - Ширина на рамото 33 25 14-ти 35 27 14 1/2m 37 29 - 15л 40 - 32 - 15 3/4xl - 43 35 - 16 1/2.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Врвот на чипка става женски спин на секој ден или ноќен изглед со шармантна женствена силуета...

Дали некогаш сте посакале да имате врв што добро се спари со сè, понуди вид на удобност што очекувате од �

Овој обичен возач од страна на Leенски 3 / 4 ракав плетен со јазичиња за вратот на екипажот и ролни е сезонс

Прекрасна шема на точки го поттикнува шармот со плетени манжетни и вратоврска со вратоврска...

Mowенската мека селска кошула од време и TRU е и удобна и стилска Пар со омилените фармерки и чизми за целос

Дизајнирано со чипка за гледање на ова прекрасно парче, ќе демонстрира индивидуален шарм за да привлече

Овој подобар од основниот врв од Time и Tru има забавни ракави на ракави со флерт VNeckline Изработена во удобна

Направено од лесен ткаен, овој разноврсен врв е летен главен дел што може да биде стилизиран со скоро за

Затворање : стил на пуловер Грижа : Машината за перење Врзете ракав блуза за очи за жени од пионерската ж�

Овошјето на женскиот термички врв на вафли дава удобност, стајлинг и издржливост за вашите дневни актив

Чувајте ја облеката стилска, но минимална со овој женски долг Долман ракав плетен туничен врв од време и

Се чувствувате сино? Подигнете ја вашата гардероба со овој врвот на завиткување на долги ракави од етик�

Со нетрпение очекуваме да дневно време уште повеќе во врвот на долгиот ракав на Кели Рене...

Кошулата за кариера на Lee Riders Women's 3 / 4 ракав, нуди јасен, без напор стил дизајниран да ја ласкави вашата фи

Совршена секојдневна блуза од Time и Tru Со дизајн со долг ракав и удобно еластично деколте, оваа блуза за ж�

Салон за N стил со пријатниот врвен долг ракав на Дерек срце и панталони со џогер Заврши со малку спандек

Цик и женствена блуза со кратки ракави со јака од Питер Пан носи моментална романса на кој било изглед С�

Tt ls vneck Hacci Time and Tru Women's VNeck Hacci Top : Model Meerments : Height 5'9.5 ", Bust 34" B, половината 25 ", колковите 35" Моделот носи големи�

Додадете малку без напор стил на вашата секојдневна гардероба со оваа ткаени јакна од блуза со Ками од в

Барате совршен врв на сатенски резервоар? Овој врвен женски располага со ленти за шпагети, детали за три

100% полиестер крепемахин миење ладно, измијте со слични бои, само белило на нехлор кога е потребно, да се �

Елегантни детали за дизајнот додаваат модерно шик чувство на оваа сатенска блуза, тоа е задолжително па

Надвор од основните, копчето Pioneer Woman Down Tunic е прекрасен додаток на вашата гардероба Одликувајќи се со тк�

Женски чипка цветна панел со долги ракави екипа на вратот шифон блузфлорална чипка го прави овој гази в�

Останете стилски оваа пролет и лето со ова време и Tru женски секојдневен ткаен резервоар Лесен и воздуше

Завршувањето на дизајнот е манжетните ракави и задната дупка, што ги прави очите на луѓето да светнат...

Chiftиновски блуза од 3 / 4 bellвонче, шифон блуза со блуза за жени Камитис, исечена од получиста проток шифон �

Украсено со цветен принт за изглед, овој врв сигурно ќе служи како фокусна точка на многу ансамбли...

Scroll