Новак
Енергетска стоп предна за замена на сопирачките за заменска сопирачка и комплетот за ротор KOE4721

Енергетска стоп предна за замена на сопирачките за заменска сопирачка и комплетот за ротор KOE4721

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на залихите за вашето дневно возило. Комплетот вклучува ротори за замена на стилот на ОЕ (оригинална опрема) кои се 100% мелници избалансирани и прецизно изработени за да одговараат на вашето специфично возило. Влошките се карактеризираат со керамичка формула без прашина и бучава, која се потврдува преку тестови од 3 партии во САД за да ги одржите вашите тркала чисти и да изгледаат добро. Ако сакате да ги вратите оригиналните перформанси на сопирањето на вашето возило со лесна замена, не гледајте повеќе. Кажете здраво на мазна, тивка патување со замена на акции Z17. Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор KOE4721. Z17 Еволуција на керамички сопирачки со сопирачки со јаглеродни влакна со ниска прашина. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100% мелница за перформанси и безбедност на акции. Ги вклучува сите хардвер неопходни за целосна инсталација. Fits : Cadillac CTS 2014-2008.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Една кутија е еднаква на 36 различни облеки за вашето мало момче Замислете ги можностите и бесконечната �

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Погоди ги улиците со доверба во овој тренер за чевли што има слабиот вклопување со доволно простор за дв

Одличен пар класици, овие фармерки за тексас од чудо од Wonder Nation брзо ќе станат пар во неговата гардероба!

Сет за кошула и нозе со две парчиња; Само јака со штанд со јака и стојат на контраст на внатрешната јака; 6

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Одете на главата на часот во безвременски поло маици на Wonder Nation Дизајнирани со училишен стил на ум, овие

Елегантен стајлинг на Оксфорднаправен со човечка кожа и користејќи дизајн на италијански бод, нашиот м�

Избрани, разнобојни, лесни за убов во живо со сукулентни растенија Уникатни бои, форми, текстури подготв

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Ford F250 Super Duty 2018 : Дизајнирано прилагод�

Ove Бескрајна Тампа TA2343400, 61 5 / 8 до 62 13 / 16 in W x 72 in H агол без рамка за шарка врата за туширање во црна боја Ove De

Трчајте со доверба Овие шорцеви со атлетски дела имаат вградена лагер за удобност и покриеност Приближ�

Овој рингинспириран прстен ќе направи одличен додаток за еден ден на плажа Станува збор за сребрен прст

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Чувајте удобно додека останувате активни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела...

Колачињата, путер од кикирики 16 мл (1 lb) 453 g Семејство и пријатели ќе се согласат со Метс Колачињата се нај

Класичен стил го направи слатко во чудо нација бебе и деца со кратки ракави за деца со деца Освежена во ш

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа.Уметни

Направени од лесна конструкција на ЕВА, сандалите на Озарк патека се направени да траат Со ленти од пети

Ажурирање на сончевиот ден! Опуштениот резервоар за замав од „Wonder Nation“ додава отпуштена вибрација на н

Неисправен градник на Вафл Бран е спортски градник што е реимагиран! Овој градник има вградена полица с�

Проценето време за склопување : 60 минути Карактеристики : Единствено обезбедување на квалитет : Изработ�

Дајте му на вашиот простор за живеење сосема нов космополитски виб со оваа луксузна комплетна креветво�

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашата опашка од дрво рафтер Во споредба со вистинско

Потекло : Виетнам Слајдот ви овозможува дополнителна забава за вас Дизајн на куќи и прозорец Во кој се п

Нова сезона, нов изглед Време за џемпер на бесплатното склопување за шик пресврт на класичен обичен сти�

Scroll