Новак
Уметнички ткајачи Eagean Oriental Runner Area reg, морнарица, 4'3 5'11

Уметнички ткајачи Eagean Oriental Runner Area reg, морнарица, 4'3 5'11

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2737.76

Постигнувајќи безвременски тренд што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колекцијата Валора е креирана со вашите потреби во умот. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со олефин во Египет и има рамен куп. Забележете чисто или едноставно исплакнете со градинарско црево, една година ограничена гаранција. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вклучува еден покрив 97% памук со органски влакна / 3% спандекс НБ03м Внатрешни прилепувања на бутовите за

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

Овој сет од 5 парчиња го олеснува облекувањето на вашето бебе девојче во сите различни облеки Одликувај�

Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент Дизајнот на палуб�

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на wallидот на фармата е направена на 100% �

Целосно сонце Заштитете од мраз Засади зони 58 Водата доследно сè додека не се воспостави растение...

Тоа е како вашиот омилен удобен кардиган, но во форма на перница Со својот декоративен дизајн на макраме

Овој мајмун и мрзливи дланки врамени wallидни уметности е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со ви�

Товарните џогери, некогаш дизајнирани за сабота леснотија, сега се гледаат насекаде од работа под Блејз

Оахурст Ултра пастеризиран светло крем, 32 fl oz дозволете ја светлината Свежо и вкусно, совршено за додав�

Изразувајте ја својата посветеност на иднина заедно со овој исклучителен прстен за коктел на Морганит �

Овој лист за маски за лице обложен со навлажнувачки крем што содржи керамид, за интензивно навлажнување

Трио на привлечни обрасци и дизајни Овие дела ќе додадат уникатно чувство за стил во секоја просторија �

Прославете ја вашата бескрајна романса со овој симбол на loveубов и заедништво Изработено во 10К злато, ов�

Вашиот мал херој ќе ја сака оваа симпатична патрола за патрола со патеки Прекрасната Скај е прикажана н�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Додадете пријатен слој во вашата гардероба без ова, без граници на руно пуровер Одликувајќи се со сите, �

Денешниот зафатен стил на живот ја направи мултифункционалната печка на countertop попопуларна од кога било

Водоотпорен Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, п

Лесен плетен дизајн и привлечна шема се комбинираат за овој отворен фронт кардиган од време и TRU Вратете

Опфатена во современа, портокалова и крем сузаниинспирирана медалјонска ткаенина, оваа фотелја на Homeуд

Scroll