Новак
Кошарка за брзина

Кошарка за брзина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.84

Кошарката за брзина на Спалдинг НБА е дизајнирана со премиум PU композитно покритие со дизајн на канали на Спалдинг и сеопфатно камшикување за супериорно ракување и зафат! Подобрете ја вашата игра со оваа кошарка што е толку совршена за ажурирање што веќе ги исполнува квалификациите за големината и тежината на НБА. Кошарката за брзина на Спалдинг НБА е официјално лиценцирана од НБА и може да игра во затворено и на отворено. Официјална НБА големина 7 : 29,5-инчи. Премиум PU композитно покритие. Традиционална портокалова боја. Наменето за игра во затворено и на отворено. Кошарка за брзина во НБА : Официјална кошарка со големина во НБА со регулатива тежина. Премиум композитен кожен капак. Широки, гумени канали за вметнување. Внатрешна/надворешна употреба. 1-годишна гаранција. Модел# 74-834 E.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Снус во стил со за спиење на тајно богатство Каприс Класичен изглед со удобни детали, овие супермеки пан

Еси мат финиш лак за нокти, вајлд картон, дали сте подготвени за игра со високи влогови? Оваа сезона доне�

Карактеристики : Предмет : Цветен и ботанички хомејски стил на декор : Земја / Котгеколор : Пинк, Гриншајп

Тежина Капацитет : 400lb Цврсти чувари на целосна должина околу горниот кревет обезбедуваат одлична поддр

Нараквица за истегнување на природен агат направена со прецизно исечени кристали со розова кутија 8мм п

100% органски памучни мали пижами Од суштинско значење за сите мали деца, чесна облека за бебиња со долги �

Покријте се во nessубезност со градник што се чувствува добро од lyубезно Колку и да е удобно како омиленио

Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, опсегот со метална јамка со две бои ќе додаде дополн

Одликувајќи се со елегантна рамка во форма на Х, оваа табела нуди шик естетска за секој дом Завршување н�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll