Новак
DesignArt во кварц модерен современ wallиден часовник

DesignArt во кварц модерен современ wallиден часовник

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој модерен круг wallиден часовник е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој апстракт на cloudиден часовник со темно сини облаци IV пристигнува целосно подготвен да виси на wallидот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, создавајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . изгледа подобро од која било фото -хартија и гарантирано ќе трае најмалку 20 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Топло, суво и убаво, сите валани во еден неверојатен палто Тој лесно ќе ги храбри елементите во палто со �

Шарени отпечатоци на Мики Маус и шема на карирана биволска боја ги истакнуваат овие пријатни, удобни па�

Ова се фармерки што ги барате! Истегнете ги кожата од фармерките на Софија од Софија Вергара, во која има

Нооса јогурт, целото млеко јогурт, малина 8 млпрепар да биде затегната со вкус со вкус од јогурт од малин�

Имајте слатка игра со мојата слатка loveубов магична кукла Мили Оваа магична кукла може да послужи со сла�

Фалете се со едноставен, но елегантен изглед со овој зачудувачки ѓердан од сребрен шарм Суспендиран на 1

Таквото ветреовој врв од фармерките на Софија од Софија Вергара го редефинира релаксирачкиот, стил на т

Запишан вашиот дом со овие прекрасни вештачки патриотски бои се крена грмушка Загарантирано е да додад�

Работа до викенд, нема запирање на полиран стил и неверојатно чувство на плетеното копче на Georgeорџ...

Стилирана со потпетица за маче од вратоврска и заврши со ленти што можат да се завиткаат околу глуждот, �

Прогласете за вашата loveубов со овој прекрасен прстен за ангажман на смарагд дијамант...

Вратете се, опуштете се и уживајте во некое време со пријателите! Ве подготвуваме за оние постработа во �

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Тоа е филмска ноќ, а ројот на Preteen Boys во вашата дневна соба има случај на болки во одгледување и глад За ср

Оваа машка парка јакна од швајцарската технологија, достапна во големини S5 XL и две различни бои, ќе ве за

2015 Easton Salvo ASA Slowpitch Bat IMX Напредно композитно барел : Оптимизира слатка точка за максимални перформанси Ко�

"Подобри домови и градини 24 1 / 2 '' l x 18 7 / 8 '' W единечен мијалник бел бања суета склопување потребен простор

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Здраво писе 2 парчиња екипаж на екипажот w / низ целиот лак печатење нозе поставено лесно абење, стил на в

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll