Новак
Без граници Божиќниот фустан на јуниори со аспиратор

Без граници Божиќниот фустан на јуниори со аспиратор

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Дозволете ги празниците да започнат во овој забавен фустан со теми за Божиќ од без граници! Најчестото начин да влезете во празничниот дух, овој скок е украсен во празнични детали што сигурно ќе ве направат живот на забавата. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : Силуета : мини; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Две џебови на лепени однапред. Карактеристики : прикачен аспиратор; Tinsel Trim; детали за пом-пом. Божиќен фустан со аспиратор за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Забавен и флерт, без мрежен фустан од границите не додава пизаза на вашиот изглед Codcon Fit ги гушка вашите �

Зафатете ја сезоната во овој разигран мини фустан со долги ракави од лажичка Полн со важничења, овој фус

Печатениот ткаен фустан на времето и Тру има проточно здолниште и деколте на екипажот што ќе ласка цело

Прошетајте со цветање во вашиот чекор во овој цветен цветен печатен мини фустан Премиум мека ткаени тка

Едноставно, лесен и стилски Опуштете се во негужва вибрација на времето и фустанот за кратки ракави на TR

Симпатична принт со став за лизгањенаииодење и го имате вашиот нов омилен фустан од без граници Стилски

Вратете се и уживајте во зачудувачката едноставност на мини резервоарот за слободно склопување Намене�

САД Поло Асн Предниот фустан на копчето нуди лесен стил за секојдневно носење Приближно Омилени мерења

Овој прекрасен, шик, цветен печатен, женски фустан без ракави од BCBG Париз е дизајниран со неверојатен, ун

Совршено за Божиќни денови, вечер за Ноќта на вештерките, матурска костум, тематски забави и космеј...

Започнете ја топлата сезона во фустан од капчиња од капчиња без граници Совршен пролетен фустан, се одл�

Овој фустан од половината од капчиња од половината од без граници е симпатично, флертно едно парче што т

Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, ова копче предниот фустан од без граници ги п�

Scroll