Новак
Chrome Ford Expedition f Threads Bulge Acorn 1,77 Lug ореви

Chrome Ford Expedition f Threads Bulge Acorn 1,77 Lug ореви

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Сет од 100 булбурни желади затворен крај навртка : . Комплетен сет од 100 lug ореви од индустријата водечки SCM 435 ладен фалсификуван превоз на Steelfree во Соединетите држави. Спецификации за ореви : . Тема на темата : 14x2lug Орев Висина : 1,77 "Ширина на седење на лагер : 0,90 " хексадецимална големина (големина на штекер) : 3/4 "или 19mmseat тип : конус, затегнат, 60perfect за тркала за задниот дел ✅ Површени тешки на возилото Ценче за навој : 14x2, навој : 14x2, навој : 14x2, навој : 14x2, навој : 14x2, Потребна големина на приклучок на клучот : 3/4 "или 19мм. ✅ Ве молиме, проверете го тркалото и моделот заедно, потребните возила на тркалото на возилото Орев Тип на седиште : Седиште за конуси. ✅ Ве молиме, проверете го тркалото и моделот пред нарачката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Се користи за тркала со 60 степени затегнати седење Долготраен стил на завршување : Отворен крај; Седење :

Возила со столпчиња за тркала кои бараат нишка и тркала M14x1 Подолу е табела на која се прикажани некои од

Наменето за возила со карактеристики на теми од 12x1.5 навој : Се користи за тркала со 60 степени затегнати С

5 Dodge Charger 20072016 14 x 1 Подолу е табела што ги прикажува некои од популарните брендови на автомобили и модели,

Завршувањето на овој Spike Lug Nut се постигнува преку неколку различни фази 32 парчиња црвени цврсти шипки на

Наменети за возила со 14x2 на теми за навој : Се користи за тркала со 60 степени затегнати седишта што трајн�

5 Toyota Venza 20092015 14 x 1,5 Toyota Tundra 20072016 14 x 1 Компатибилност : Купувачите се одговорни за избор на точна нишка, сед�

Наменето за возила со карактеристики на теренот 14x2 : Се користи за тркала со 60 степени затегнати Седиште

Големината и графиконот на теренот Теренот се мери според растојанието помеѓу навои или мерење на наво�

5 Nissan or Datsun : All Models1968 present12 x 1.5 Cadillac : Seville1980 present12 x 1.Наменето за возила со M14 x 1,5 навојни теми : Се користи з�

Спецификација на производот Стил : Chevrolet Bulge Acorn затворен крај навртки Тип на седиште : Конусно седиште...

Наменето за возила со M1 / 220 Карактеристики на темата : Се користи за тркала со 60 степени затегнати Специф

5 Extended Lug Nuts 4 Тие имаат убава завршница со супериорен сјај како резултат на дополнителниот слој на чист п

Испратено во нашата премија за премија за специјално дизајнирање Пакување совпаѓање со појавување на

Scroll