Новак
Потпис од Леви Штраус и Ко. Women'sенски и женски плус средно издигнување слаби фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Women'sенски и женски плус средно издигнување слаби фармерки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 431.68

Работете, играјте и соочете се со денот удобно со потпис од Levi Strauss & Co. Women'sенски плус модерни слаби фармерки. Тие се направени од мека, лесна ткаенина што ви овозможува на нозете да ги освојат состаноците, класата и сè што е помеѓу. Тие се пар за напојување што без напор ги гушка кривините и нуди одлична флексибилност и совршено вклопување-долго време. Потпис од марката на Леви. Автентични фармерки на Леви. Супер мека, супер затегната ткаенина ја одржува својата форма цел ден. Автентичен карактер на завршна обработка и ткаенина. Среден пораст. Слаби преку колкот и бутот. Inseam s = 27 ", m = 29", l = 31 ". 5 styling на џеб. Zipper Fly со копче. Појасните јамки на лентата за половината. Потпис од Levi Strauss Label Sewn на задниот дел на половината. Содржината на ткаенината варира според полето за опис на производот За повеќе детали. Ексклузивно за. Материјал за миење. Материјал : 78% памук, 20% полиестер, 2% еластан, мешавина од памук. Повеќе стил, поодржлива. Оваа ставка исполнува еден или повеќе наши одржливо изработени стандарди. Посетете го нашиот одржлив стил Продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Dunlop's SPT T9 е тежок радијален дизајниран за или надвор од патот со одделенија, носители на носители и земјо

Фармерките за подигање на мажите на Georgeорџ се неопходни гардероба Овие разноврсни фармерки се конструи

Нашите ленти за глава додаваат совршена количина на талент на која било облека Секое парче е направено �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Стил е едноставен Ниту една двојна облека на границите не се одликува со флертувана пушка на култури и п

Ова „смело усни“ врамени печати за сликање е врвен квалитет на Giclee на архивата хартија со висока резол�

Атлетски работи машки боксерски брифи 90% полиестер, 10% спандекс Мека микровлакна од половината...

PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценц

Одликувајќи се со скриптата Вилсон низ градите, скриптата памучна мета II обезбедува меко чувство и нама

Scroll