Новак
Американски Tourister Mystic DL Spinner Hardside

Американски Tourister Mystic DL Spinner Hardside

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1904.00

Патувајте во стил со американскиот туристички багаж. Американскиот Туристер е официјален багаж на Волт Дизни Светски одморалиште и Дизниленд. Совршено за патување низ светот или само викенд. Американски Tourister Mystic DLX 20-инчен Spinner Hardside : 4 тркала за вртење. Рачка со двојна цевка со алуминиум со удобност. Може да се прошири за дополнителен капацитет за пакување. Тежи помалку од 8,5 фунти. Димензии : 20 "x 14" x 8 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Багажната количка на Американ Туристер го олеснува превозот на вашиот гломазен багаж Кошничката за баг

Спецификации : Прибл Димензија (исклучувајќи тркала) : 20 инчи 20 "x 13 " x 9 "Тежина : 6 lbs 24 инчи 24 " x 16 "x 11 ", тежи�

Воведување на истовремено 31 "Softside Checked Spinner од него багаж Оваа колекција го нуди системот за врски CarryTowtm U

Лесниот, GT Lite 3 Piece Spinter Spinner поставен од него багажот е задолжителен за вашата следна дестинација Со мазн�

Алуминиумскиот Tri Fidget Spinner за аутизам, АДХА и олеснување на стресот е стилски рачен уред Лесниот дизајн е

Соберете ја стилската и достапна колекција на багаж за регенција денес од Protege Направени од издржлив 900 D

Бранови Збогум на несмасни и незгодни куфери со колекцијата Swerve од него багаж Полираната надворешна ка�

Само погледнете го багажот на нараквици на телото и ќе сонувате за одморалишта на плажа, апартмани за пл

【Трајни хардсајд школка】 направена од PP / PC материјал , нашиот комплет за багаж е отпорен на отпорен на �

Опис ОВДЕ ви е потребен нов куфер за употреба на патувања или едноставно да го користите за дневна колек

Совршеното решение за патувањето на децата е конечно тука Колекцијата за багаж на CRCKT Детска е крајната

Овој багаж е натоварен со одлични карактеристики, обезбедувајќи разноврсност од која било причина што �

Елегантниот, резолутен дизајн на текстураниот текстура на текстурата на мики 21in, кој го прави добредојд

360 ° Спинер тркала Секој багаж е опремена со Quad Base Glide Base 360 ​​степени вртливите тркала за вртење за лесе

Спецификации : Прибл Димензија (исклучувајќи тркала) : 20 инчи 20 "x 13 " x 9 "Тежина : 6 lbs 24 инчи 24 " x 16 "x 11 ", тежи�

Protege 2 компјутер вгнезден сет за багаж за спин Се состои од проширен спинер 25 "исправен и спинер 21 " Прошир

Овој сет за багаж на Деџуно со три парчиња е изработен од врвна ткаенина quакард и има вртења на тркала, з�

Понесете го следното патување со колекцијата Легија од тоа багаж! Овој сет на ултра лесна категорија но�

Дозволете вашата мала принцеза да носи сопствен багаж на следното патување со овој багаж на принцезата

Материјал : Тешка 1680 Д Заклучување на копчето за заклучување на копчето за влечење со ергономска рачка...

Никогаш не губете од видот на вашиот куфер со колекцијата Флуро од тоа багаж Флуоресцентната надворешн�

Нашиот багаж ме однесе, има голем случај на скитници . само ве молам да го резервирате тоа патување и да з

Ipack 20инчниот вртеж на хардсајд ја спојува модата и издржливоста во едно носење Одлично е за автомобил ил

Scroll