Новак
Лексингтон 5-парчиња дрво за јадење со лебди столици, темно море зелена

Лексингтон 5-парчиња дрво за јадење со лебди столици, темно море зелена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Уживајте во појадок, ручек или вечера со семејството и пријателите кога се собрани околу сетот за јадење Лексингтон. Чистите линии и едноставниот стил го прават ова безвременски сет за јадење со елегантна привлечност. Цврстата конструкција на дрво го прави множеството издржлив, со години на употреба. Седишта до четири лица. Сетот вклучува една (1) правоаголна трпезариска маса и четири (4) столчиња. Конструиран од Rubberwood. Димензија на табелата : 48 "l x 42" w x 30 "ч. Табела на горната дебелина : 0,7". Димензија на столот : 20 "L x 17.2" W x 36 "H. Бродови во три (3) кутии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметноста отвори многу врати за неа Марлен Вотсон 'Newујорк Newујорк Skyline BW 2' Canvas Art Giclee (JeeClay) е напреден про�

Добијте ја целата поддршка што ви е потребна за вашите долги прошетки со Skechers Gowalk Arch Fit благодарен чевли

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Начин да се слави единствениот матични розови на Денот на вineубените, розова : единечна матична факс се к

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Carte Clond Mat Постави за Chevrolet Cavalier 1997 : Дизајнирано прилагод�

Сад за сервирање на дрво од манго е совршен начин да ги сервирате најневеројатните салати или да ги серв

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Работете, играјте и соочете се со денот удобно со потпис од Levi Strauss & Co Women'sенски плус модерни слаби фарме�

Уметник : Lantern Presssubject : People Style : Modern & Moderner Product Type : Galleryобвиткано платно Арттис подготвено за обесено, умет

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој модерен круг wallиден часовник е направен на 100% цв

Ова нема граници јуниори ?? Ракавот Хенли е суштинско парче за гардероба на девојче Оваа печатена плетен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Оваа супермека три пакувања на термички врвови е одличен додаток на неговата гардероба и парови на секо

Тенк врвот е главен дел од гардеробата на која било жена Со оваа атлетска работа, Core Core Active Racerback, ќе биде�

Направено од сунѓер и полиестерски материјал, ултра мека и анти лизгачка подлога за седишта може да ви д

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер Школи од Thumbrintz низ целата сина затворена / �

Scroll