Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Canopy Loveseat Slipcover : Единствениот двонасочен истегнување се вклопува во ситници над парчињата што ги покрива. Миење на машината за лесна нега. 94% полиестер/6% спандекс. Одговара на повеќето loveубовни места 58 "до 73" (147 см до 185 см). Ако вашиот мебел седиште 2, изберете ја крошна со две парчиња за истегнување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата отоманска покривка со високо ниво е направена од 95% полиестер и 5% ткаенина Спандекс, која е мека, �

Наместо да го отстраните и измиете целиот капак на софата, препорачуваме само да го исчистите валканото

Направете го вашиот софапријателски за миленичиња и подготвени за деца со тоа што ќе го покриете со ово�

Иновативни текстилни решенија нуди заштита од мебел од крзно, прашина, шепи и канџи...

Запуштете се во луксузно елегантен велур Богатата, раскошно мазна ткаенина има максимална содржина на �

Домашните миленици ќе уживаат да седат во оваа микрофибер водоотпорна миленичиња со засилување со поли

Canopy Едно парче истегнување фино столче за столче : веднаш ја ажурира секоја просторија Одговара на пове�

Дајте му на столот чист изглед и удобна површина со ултраверастично сигурно вклопување на памучно плат�

Нашата отоманска покривка со високо ниво е направена од 95% полиестер и 5% ткаенина Спандекс, која е мека, �

Дизајн : Уникатен дизајн со текстура на мрежа за подобрување на вашиот декор за домови Карактеристики н�

Еластичен полиестерски материјал со висока јачина, флексибилен и мек, одговара на повеќе мебел, една го�

Класична шема на Дамаск на луксузна, тапациртежина Мателас веднаш ја збогатува секоја просторија со до�

Подпоединечни капаци на софата од PU на Subrtex PU, индивидуални капаци на софата, се совршени и за ширина на о

Уживајте во возбудувањата на фудбалскиот гејмеј веднаш од вашиот дом! Овој заштитник за мебел лиценцир�

Слики за истегнување се совршен начин за обновување, рестартирање и освежување на вашиот мебел Вклучен�

Покривот за мебел Surefit Faux Mink има силиконски шепа за да го задржи капакот да не се лизга од софата Работи н

Може да го продолжи животот на вашиот отоман [Совршено вклопување] : Двонасочна ткаенина за истегнување

Преголемо фрлање за вашиот мебел Заштитете го вашиот мебел од истурање и дамки и додадете слој на здруж�

Карактеристики на производот : [Премиум ткаенина] изработена од ултрамека и нежна кадифена кадифна ткае

Облечете ја вашата дневна соба со медалјонскиот тросед на Бела Луна Медалјон Без разлика дали имате пос

Краток опис не е достапен Sur2207 Карактеристики што се перат Колекција за истегнување метро Се вклопува в�

Детално со омилените бои и лого на тимот на НФЛ, овие се шарени, корисни начини да го одржите тимот дух жи

Со избор на полесни и потемни нијанси, лесно е да се меша и да одговара на постојниот декор на домот Наши�

Детално со омилените бои и лого на тимот на НФЛ, овие се шарени, корисни начини да го одржите тимот дух жи

Мека, ткаенина со форма на форма на вафли, која е совршена за мебел во облик на облик Сигурно вклопување �

Иновативни текстилни решенија за микрофибер мебел заштитник на лизгачот ги штити вашите омилени парчи�

Новиот мебел е моќна работа : има можност да ја редефинира просторијата и целиот простор во кој престоју

Scroll