Новак
Аукфа вежба за преклопување магнетна веслачка машина lb. Тежина капацитет злато тивка фитнес опрема за теретана за дома со ЛЦД монитор и удобна перница за седишта

Аукфа вежба за преклопување магнетна веслачка машина lb. Тежина капацитет злато тивка фитнес опрема за теретана

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3199.84

Надворешно отпорност на напнатост од 8 нивоа : Отпорноста на оваа машина за веслање лесно може да се прилагоди рачно со копчето за избор на отпор. Се одликува со замаец од 2,2 фунти CNC со 8 различни нивоа на напнатост за ефективни вежби за аеробни и издржливост и ви обезбедува предизвикувачко искуство во фитнес и опции за прилагодување за различни цели за вас и вашето семејство. Опрема за тивка фитнес за домашна салата : Избрана алуминиумска железница се совпаѓа со пластично лизгање на комерцијално ниво, што обезбедува конзистентно и мазно лизгачко дејство. Се лизга во блиска тишина, спречувајќи ве да ги вознемирувате другите додека вежбате. Мешавина од шик црно, луксузно злато и замаец од сребро огледало, оваа фитнес машина дава елегантна нијанса што веднаш го надградува вашиот простор. Резултати од тренингот за трагање : Прилагодливиот LED дисплеј може да биде циклиран за да се прикаже време, мозочен удар, растојание и калории изгорени, ви помага да ги поставите своите цели и да ги исполнат вашите фитнес достигнувања. Дополнителна решетка за уреди ви овозможува да го поставите вашиот телефон и да ги гледате омилените ТВ -емисии за порелаксирачка и охрабрувачка вежба. Аукфа вежба за преклопување магнетна машина за внатрешна казна 340 lb. Тежина на капацитет Злато тивка фитнес опрема за теретана за домашна употреба со ЛЦД монитор и удобна перница за седишта : целокупна димензија : 80,3 "L x 18.9" W x 31.5 "H. Димензија на пакетот : 47" L x 26 "W x 9" H. Димензија на преклопување : 32,7 "l x 18.9" W x 80.3 "H. Општа тежина : 59 lbs. Тежина на пакет : 70 lbs. Залета : 2,2 фунти. Површина на седиштето : 12,2" x 9.8 ". Боја : златно црно. Потребно е склопување : 30 мин. Број на пакет : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Влезете во див нов дизајн со овој подигнување со потпетици од Brinley Co Овој подигнување на микрокалф се од�

Нашите клиенти се радуваа на претскажувачот на овој чевел Делани е ново ажурирање на омилениот клиент...

Пар засекогаш млади клинови со кожен кожен материјал, Тлента и тока со предни лакови, нуди комбинација н

Симпатична и удобна фустан од качулка од без граници брзо ќе стане ваш стил на сезоната Спарете го овој �

Нахранете го вашето куче во стил со живописен живот мал двотон керамички сад за миленичиња во портокало

Овој официјално лиценциран колегиум ѓердан е направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик Состојб

Искористете го овој удобен лажички вратот од без граници за обичен изглед кога сте во движење Дизајнот �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Денис Фрејтс „Роки крајбрежје 20“ платно уметност Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музе

Уметник : Шеила Голденсубјект : Флоралстил : Современа трговска марка ликовна уметност „Пописка мемори�

Инстант тенџере IPLUX60 Не'рѓосувачки челик 6QT 6во1 мултифункционален шпорет на притисок : работи како шпоре

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Вашето мало девојче ќе изгледа симпатично во сетот со три парчиња на облеката на чудо на „Wonder Nation“! Вкл�

Барате да ја внесете естетиката на цементот во вашиот простор без да ја пробиете банката? Нашата основн�

Комплет за везови ТобинБејби : Однесете ме дома Овие симпатични дизајни прават одлични подароци Само ст

Спијте и дневна во перница блаженство со овие женски панталони од пижами од тајни богатства...

Главната дополнителна цврста поддршка за страничните списачи за спиење обезбедува дополнителна цврст�

Диво забавно! Ослободете ја вашата смешна страна со две пакувања дивјак пантер и истражете ги дивите гр�

Чекор во смел стил со лак акцент стилето потпетици од Brinley Co Овие пумпи за каиш на глуждот се карактеризи

Направено од алуминизиран челик за издржливост, Walker Premium Pipe е произведена со прецизни свиоци и се провер

Еден пар сандали на Викторија К Гладијатор со лента за глуждот и дизајн на Росовер на предниот дел на SSNDA

Клин Корк Корк Корк е забавен и свеж Со својот заоблен плута ѓон и неговиот сјај за патенти на шик, обичн�

Овој сет на Chalis Challis на Wonder Nation и графичка маица е одличен додаток за секоја гардероба за девојчиња! Овој

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Живеј подобро Колекција на столици на Safavieh ACS Освежено во елегантна анти�

Scroll