Новак
Софа под подот квадрат во форма против седиште за столче за столче за перниче за покривање трева зелена

Софа под подот квадрат во форма против седиште за столче за столче за перниче за покривање трева зелена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Направено од сунѓер и полиестерски материјал, ултра мека и анти -лизгачка подлога за седишта може да ви даде топлина, особено во студената зима. Перниките за седиштето на стол се широко користени во домот, канцеларијата и бар. Ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Оваа перница ќе обезбеди топло, добредојдено чувство за вашиот секојдневен живот. На располагање четири сезони, миење на рака за миење на машината. Оваа подлога за стол е исполнета со висококвалитетен памук што гарантира дека останува мека и меки. Високо разноврсна перница, може да се користи во затворен простор како под -перница, подлога за столче за јадење, детска соба, влошки за седишта или на отворено се перница за градинарски седишта. Единствени поволни цени за внатрешноста на столчето за внатрешноста на седиштето за внатрешни работи, зелена направена од мешавини од кордори, полиестер и памук. Големина : 15.7''x 15.7'''x 3.1 '' (l*w*t). Специјален дизајн, анти-лизга. Содржина на пакет : 1 x перница за стол. Костума за : Дома/канцеларија/внатрешен двор/градина/троседот/затворен. Обезбедете топло, добредојдено чувство за вашиот секојдневен живот. Оваа перница за столче дизајниран со цврста шема, едноставна и елегантна. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 95% полиестер, 5% мешавини од памук.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Canopy Prochef Comfort Kitchen Mat е суперудобна, ергономски дизајнирана кујна, која е факс кожа на површината и антиза�

Опис : Зумае 6лесен мат златен метален лустер со приврзок над вас е менувач на игри Има повеќе бели чисти

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 4 компатибилни касети со ласерски тонер Овој сет вклучува 4 331 9797 ц

Сандалите на Викторија К, со плетенка со материјал и ред на Рајна камења на секоја страна од лентите и ст

Оваа оригинална јакна од кошула од платно Дикис нуди заштита од времето, додека продолжувате со вашите �

Со овие обетки од starвездени обетки, сигурно ќе се истакнете во пенлива убавина на природни дијаманти на

Има толку многу причини да ги сакате папучи на Muk Luks Gloria, од најразлични модерни обрасци и бои до симпати�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Кид природен розов агат со ситно срце нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рач

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е

Овој елек за машко руно е совршено прилагодена за кул денови на паѓање кога маицата не е доволно топла и

Боја на дијаманти : GH Јасност на дијаманти : I2I3 Април Април Дијамант Мијабела фино накит имаше уникатно п

Трендовски, симпатичен и подготвен за слој или одење соло Ниту еден врв на вратот на вратот без ракави н�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нема повеќе гломазни, презаситени јакни за вас! Оваа ватирана јакна со средна тежина од Jејсон Максвел и�

Мал блесок на ракавот му дава разигран замав на овој џемпер инспириран од наутичко од време и TRU Завршен�

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

До 2005 година, јас бев полно работно време карикатурист и илустратор, и покрај тоа што никогаш не добив фо

Cardенскиот Hacci Lace Cardigan од време и TRU е совршен лесен џемпер Со ракави со средна должина и прилично детали з

Имајте експлозија покрај базенот или играјте го омилениот спорт на вода во ова спортско дното на бикини

Уметник : Ванеса Биндер Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано п�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Одлично за секојдневно носење, џебните маици од garanimals се направени со супер мека мешавина од памук за це

Scroll