Новак
Acer Predator XB253Q GPBMIIPRZ - LED монитор - целосен HD - 24,5

Acer Predator XB253Q GPBMIIPRZ - LED монитор - целосен HD - 24,5

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3984.00

Проширете го спектарот Како звучи точноста на бојата до најдобрите детали? Ако тоа звучи добро, ние го вративме грбот со голем број на многу точни широки гама за бои. За апсолутна брзина, изберете од FHD до WQHD дисплеите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll