Новак
Оригинален дикис јорган од дијамантски ватиран од дијаманти

Оригинален дикис јорган од дијамантски ватиран од дијаманти

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 399.36

Темповите за ладење повикуваат на динамични решенија за да ве одржат топло и суво. Оригиналниот дикис јорган на ватиран дијамантски елек обезбедува лесен слој кога ви треба дополнителна удобност во какви било услови. Одликувајќи се со технологија за одбрана на вода за репелуција на вода, затоплување на ентериерот на руно и џебови за потоплите раце, овој пријатна елек е дизајниран да ве одржува удобни во секоја сезона. Материјал : 100% полиестер тафта; Поставена : 65% полиестер/35% памучен дрес. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : редовно. Тежина : Средна тежина. Должина : долга 20 ”. Јака : стојат јака. Затворање : Zip Front. Ракави : без ракави. Ockебови : Две предни џебови за затоплување, наредени со мека маичка. Карактеристики : Завршувањето на одбраната на водата создава школка отпорна на вода; Поставување на руно за дополнителна топлина; Дијамантска ватирана шема. Дијамант ватиран елек за жени од оригинални дики.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој елек со постепено е со јака, предно затворање на патент и наклонети предни џебови Совршено е за есе�

Овој елек со постепено е со јака, предно затворање на патент и наклонети предни џебови Совршено е за есе�

Стилски и разноврсен, временскиот елек на времето и титама на Тру ќе ве задржи пријатно топло и изгледа �

Понекогаш, најмалите детали можат да направат најголема разлика Ова предно елек на копчето Vвратот од Mad

100% полиестермахин миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво сув�

Овој дамски елек е реверзибилен, така што ќе добиете две елеци во едно! Едната страна е цврста боја, а дру

Jackекпот! Реверзибилниот елек на времето и Tru е како да добиете два потрага по цената на една...

Jackекпот! Реверзибилниот елек на времето и Tru е како да добиете два потрага по цената на една Едната стран

Лесен стил се комбинира со висока топлина на мансарда за овој спакуван елек од 360 воздух Слој на овој жен

Луксузен изглед е лесен и без напор со овој елек на Шерпа од време и Тру Инстантен начин за подобрување н

Ниту една женска гардероба која е свесна за тренд во трендот не е комплетна без елек на тексас Овој одли�

Премногу е топло да се носи ватирана јакна и премногу ладно за само кардиган џемпер . борбите се реални...

Овој елек без ракави плус големина на кардиган е лесен начин за облекување на секој едноставен изглед! О

Еден стил . два начина да го носите! Велиме дека тоа е вкупен резултат за колекцијата на палтото! Реверзи�

Estенскиот елек е стилизиран со два џебови од градите, привремено затворање на патент, и влечење што се на

Од класична до одобрена девојка одобрена, Кордурој има момент Внесете време и лесен ватиран елек на Тру,

Лесен слој со стил на тешка категорија Забиен или откорен, ремен или не, ватираниот елек на бесплатното �

Возачите од страна на Leен женски предниот дел на Zip Polar Reece Vest ќе бидат пријатна додаток на вашата есен / з�

Бидете подготвени за секаков вид на време со Данскин сега женски кабриолет елек / јакна...

Ништо не вели кул како нашиот металик сјаен пика велосипедист исечен елек Нашиот ладен елек без ракави �

Темповите за ладење повикуваат на динамични решенија за да ве одржат топло и суво Оригиналниот дикис јо

Возачите од страна на Leен женски предниот дел на Zip Polar Reece Vest ќе бидат пријатна додаток на вашата есен / з�

Scroll