Новак
Нурсон пердув мек современ килим од слонова коска од слонова коска

Нурсон пердув мек современ килим од слонова коска од слонова коска

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 799.84

Оваа светла, разиграна област килим има ултра-тенок профил и текстура на тешка категорија што го прави ветер за стил во која било просторија. Работно во Индија, ова парче е пријатно толпа со тиркизни и портокалови геометриски мотиви од класичен источен текстил. Неговиот потресен изглед, во меѓувреме, ќе им даде на вашите соби случајно, животно чувство што го емитува вашиот глобален стил. Рачно изработено од квалификувани занаетчии, демонстрирајќи супериорен квалитет, занаетчиство и издржливост. Меки, рачно ткаени, рамен ткаен куп изработен од мек, издржлив полиестер и памук. Убавиот мултикорен дизајн додава поп боја во вашата соба. Овој килим е сертифициран со добро, што значи дека не само што го правите светот поубав со купување на занаетчиски производ-го правите светот подобар со тоа што ќе помогнете да се стави крај на детскиот труд и да ги поддржувате фер условите за работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

Се восхитувам на огромноста и моќта на океанот со овој сценски мурал Овој воздушен поглед на тиркизните

Слатка Софија Првата е опкружена со нејзините пријатели на животни Птици, верверички и нејзиното милен�

Цветната хартија за завиткување може да се користи за општа намена за цветни продавници, сегашни кутии,

Камуфлажаниот принт кул, трендовски и прикажан на оваа џемпер на пуловер од Тахари Мекиот француски Те�

Мешавината за зачинување на пилешкото сусам од сонцептици ви помага да го добиете вкусот што го сакате �

Кликнете овде за да пронајдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето возило прилагодено �

2 Пакувајте ги мини панделките на Снајдер (1,5 мл., 60 ct.) За оваа ставка Вкусни мини панделки Здрав, нискокал

2004 2014 CHEVROLET EXPRESS G1500 6 Cyl 4 Грижете се за вашиот автомобил со замена на филтерот за воздух од Super Tech...

Дозволете некој да го поздравите во вашиот скромен престој, да знае дека е територија на Каролина Панте�

Палма злато, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна златна боја, о�

Поддршка на јута, рампа за килими (продадено одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Кралицата на срцата, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бо

Помек по дизајн Удобно се чувствуваме со добра ткаенина и широка лента за чипка на тантела во целосна по

На бебињата со стил им е потребна облечена облека на која можат да сметаат за специјални прилики, семејн

Патувајте во стил со нашата лесна мултинамена торба за месинџер! Зашиени заедно со квалитетен најлон, г�

Scroll