Новак
Соја сон збогатен со оригинален органски соја, Фл Оз

Соја сон збогатен со оригинален органски соја, Фл Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Здрав и вкусен сон од соја збогатен со оригинален органски соја е одлична алтернатива заснована на растенија. Оваа сертифицирана органска соја дава 10 грама протеини што не се од ГМО соја. Исто така е збогатено со витамини Б12, Д & Е. пробајте го на житни култури, во вашиот омилен рецепт или едноставно од студеното и освежувачко стакло. Здрав и вкусен сон од соја збогатен со оригинален органски соја е одлична алтернатива заснована на растенија. Оваа сертифицирана органска соја дава 10 грама протеини што не се од ГМО соја. Исто така е збогатено со витамини Б12, Д & Е. пробајте го на житни култури, во вашиот омилен рецепт или едноставно од студеното и освежувачко стакло.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll