Новак
Тесно сонот на жените на Шампион

Тесно сонот на жените на Шампион

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.68

Тесното спиење на жените на шампион не е премногу тесен и не е премногу лабав, само совршен за релаксирање и засилување. Мекото, памучно истегнување се движи со вас. Прилагодливото влечење на половината го прилагодува вашето вклопување. Меко, памучно истегнување. 4 пат се протега, оди таму каде што правите. Пријатен француски Тери внатре. Прилагодено вклопување со прилагодлива лента за половината. В лого предна страна. Опуштено вклопување, совршено за лежење. Содржина на ткаенина : 58% памук, 38% полиестер, 4% спандекс. Земја на потекло : Индија. Нега на ткаенина : Машинско миење топло. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не железо . стил : cslpnt. Достапно во големини SM-2 X.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Широка еластична лента за половината со прилагодлива влечење ви помага да го прилагодите вашиот фит, би

Останете удобно од ден на ноќ додека ги поддржувате вашите сакани 49 те со овие женски фланелни панталон�

Време е да се удвоите и да додадете малку чудесно во вашата дневна и облека за спиење со овој двопакет на

Направете луксузни плетени панталони на Софија Вергара, дел од вашата нова вонредна гардероба...

Дозволете му на светот да знаете дека го сакате вистинското дрво и Моси Даб автентично Камо...

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Само на Кул, обични и шарени, овие боксерски

Што е подобро од спиењето, а потоа да легнувате цел ден во вашиот омилен пар џогерс Jacеклин Земете пар од

Познати розови јуниори плетени шорцеви за спиење од четкани руно се совршен додаток на вашата гардероб�

Познати розови јуниори плетени шорцеви за спиење од четкани руно се совршен додаток на вашата гардероб�

Откако ќе го испробате краткото „Cashmereмеки џокеј“, „Luxe Lounge Short“, можеби нема да сакате да го тргнете Нек

Овие удобни без граници на дневните панталони на јуниорите ќе направат одличен додаток на вашата гарде�

Дневна околу куќата или спијте во стил и удобност со овие пријатни избледени слава минки женски руно па�

Оваа предна облека од подножјето на Дерек срце ќе биде вашата омилена ставка за салони Одлично за лепењ�

Растено од хемикалии и пестициди, органскиот памук ги прави овие ПЈС природен избор Сеопфатна еластичн�

Мејфаир од страна на Седум Облека за микро руно е познато Супер мекост во комбинација со забавни, шарени

Одморете се лесно во мек пар на сон на спиење од тајни богатства Достапно во низа забавни бои и убави отп

Кажете да на удобното чувство и лежерен стил на мир, loveубов еластична лента за половината со врзана врат

Ние сме диви околу овие релаксирачки плетени панталони од Зебра од Софија Вергара Лесниот, повлечен диз

Scroll