Новак
Главните места за боење на морнарицата во торбички, поставени со чаршафи, полни

Главните места за боење на морнарицата во торбички, поставени со чаршафи, полни

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 959.84

Сите, освен декоративната перница, се мијат машини, комерцијална мијалник и фен препорачани за утешител да избегнат груткано полнење и да траат подолго во употреба. Мејндес морнаричка вратоврска боја 8 парчиња кревет во торба утешител сет со чаршафи, целосен : сет вклучува удобност, 2 срамни срамни (1 во близнаци), рамен лим, вграден лист, 2 преголеми перници (1 во близнаци), издолжена декоративна перница. Опремениот лист се одликува низ целата еластична што може безбедно да одговара на длабочината на душекот до 12 инчи без да работи нагоре. Појавување на вратоврската боја полесен сина лист сет плус везена издолжена морнарица украсна перница за да го заврши вашиот декор за креветот. Големина на кралицата Димензија 88x92 инчи, два шами 20x26 плус 2 инчи прирабница, рамен лист 90x102 инчи, вграден лист 60x80 до 12 инчи длабочина на џеб, 2 перници 20x32 инчи, една издолжена перница 12x16 инчи. Комплетна димензија на целосна големина 76x90 инчи, два shams 20x26 плус 2 инчи прирабница, рамен лист 81x96 инчи, вграден лист 54x75 до 12 инчи длабочина на џеб, 2 перници 20x30 инчи, една издолжена перница 12x16 инчи. Совршено за вашата гостинска соба по цена на вредност. ДВЕДНА големина на близнаци Димензија 66x90 инчи, една срамна 20x26 плус 2 инчи прирабница, рамен лист 66x96 инчи, вграден лист 39x80 до 12 инчи длабочина на џеб, 1 перница 20x30 инчи, една издолжена перница 12x16 инчи. Достапно во близнак/близнак XL (сет од 6 парчиња), целосна или големина на кралицата (сет од 8 парчиња).Создадете изглед кој го изразува вашиот стил за вашиот декор во спалната соба со сетот за утеширање за боја на врски, вклучува чаршафи и декоративна перница. Тоналната боја на морнарицата, отпечатена на мек микрофибер, удобно е да ве одржуваме топло за сите сезони.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поврзаната геометрија врежана на геометрискиот врежан кревет Linx во торба од VCNY Home, позајмува софистици�

Корен за вашиот омилен тим додека ја украсувате вашата спална соба со шоу ур бои спортски варситички ле�

Овој комплетен комплет за постелнина за урбани ленти е идеален избор за ажурирање или промена на изглед

2 Стандардни перници за перници : 20" x 30 "(2" прирабница) 1 близнак XL Comforter : 70" x 90 " 2 King Pemlow Shams : 20 "x 40" (2 "прирабн�

Сет на лист : 1 опремена лист со близнаци 39 "x 80" x 15 "џеб, 1 стандардна перница 20" x 30 "и 1 близнак рамен лист 66" x

Големината на близнаци вклучува удобник (64 "x 86"), поставен лист (39 "x 75" x 12 "), рамен лист (65" x 94 "), 1 стандардна

Возрасни, унисекс Цврста виолетова од едната страна и реверзибилна за појавување виолетова од друга ст�

Завршете ја поставката и подобрете ја убавината на вашиот дом со овој главен кревет Алекса во торба...

Дајте му на вашиот простор солиден заземјен изглед со мејнстрим цврст кревет во торба Достапно во црвен

100% полиестер микрофибер Сите парчиња во овој комплет за удобност во креветвоторба се направени од неве�

Нежна на кожата, изработена од 100% хипоалергични материјали Лесна постелнина што можете да ја ставите во

Грејните кревети во сива боја и креветот во торба за постелнина / близнаци XL сет вклучуваат : 1 удобник (66x

Димензии : Комплетен : Утешител 76 x 90 инчи Шамс 20 x 26 инчи Ажурирајте ја постелнината со поостриот кревет з

Комплетот за големина на близнаци вклучува : 1 удобник (66x90x1), 1 вграден лист (39x80x12), рамен лист (66x96x Достапн

Ажурирајте ја постелнината и одржувајте ја топла оваа зимска сезона со Dearfoams Super меки кадифени кадифени

1), 2 случаи на перница со големина на кралот (20x40x.2), 2 стандардни шами (24x30 100% полиестер микрофибер.2), 1 издо�

Scroll