Новак
EasyFashion Rack Firewood со алатки, црно

EasyFashion Rack Firewood со алатки, црно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 607.84

Познатиот зимски студ ќе биде тука наскоро, па затоа го подготвивме нашиот држач за складирање на огревно дрво за вас. Оваа решетка не само што ќе ви помогне да ги организирате вашите поттикнувања и логови, и да ги чувате во ред, туку исто така доаѓа со збир од 4 алатки, вклучувајќи тонг, лопата, четка и покер, сите овие се полесни за употреба. Овој специјален сет на лавици за огревно дрво ќе додаде допир на стил и ефикасност во вашиот живот. Боја : Црна. Материјал : челик обложен со прав. Сет на алатки вклучува : 1 тонг, 1 покер, 1 четка, 1 лопата. Севкупна димензија : 17,5 x 14,5 x 27,5 "(L x W x H). Челична мрежа Големина : 21,3 x 12,6" (L x W). Големина на дното : 13,3 x 14.2 "(L x W). Десна рамка Големина : 14,2 x 13.4" (L x W). Должина на кука : 14.2 ". Должина на лопата : 21,7". Должина на четката : 22 ". Должина на покер : 22". Должина на тонг : 22,2 ". Клиренс на земја : 1.2". Максимален капацитет на тежина : 110lb. G.W : 14.3lb. N.W : 11.9lb.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Овие опуштени чизми за влечење имаат мека, фаукс велур горниот со суптилни западни детали Совршено за с�

Снус во стил со за спиење на тајно богатство Каприс Класичен изглед со удобни детали, овие супермеки пан

Уметник : Маргарет Вилсонсубјект : Сезонал Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Подгответе се за авантурите на отворено со машката патека Озарк Траил, испуштени средни водоотпорни че�

Уметник : Дизајн Fabrik Kens Ubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено з�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Одликувајќи се со елегантна рамка во форма на Х, оваа табела нуди шик естетска за секој дом Завршување н�

Avant Mod I Premium Gallery завиткано платно Подготвено е да се обеси Премиум рачно истегната галерија завиткана о�

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries Перниците се п

Ова не е поло на вашиот татко Не е потребно членство во земјата во клубот Ова е полото за улица на Филеде�

100% органски памучни мали пижами Од суштинско значење за сите мали деца, чесна облека за бебиња со долги �

Ден на училиштата или датум на игра тој ќе биде подготвен да оди во рамни предни шорцеви на „Недосакан �

Уметник : Дејвид Дриотонубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано

Кажете ги овации за овој Дизни Мики Маус и Пријателите 3во1 магнетски таблети за лансирање! Децата ќе сак

Уметник : Мајкл Buxtons Ubject : Humor Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за об

Со Шекспир фати повеќе рибино комбо, риболовците за прв пат ќе имаат сè што им е потребно за да уживаат е�

Конструиран од полирезин Водата тече од највисокото ниво и се влева надолу по четири нивоа што завршува

Уметник : Филип СаинтеЛаудсубјект : Пејзажапестит : Скандинавскопроизвод Тип : Галерија обвиткано платн

Овие Оксфордс земаат постмодерно вртење на класичен изглед на Оксфордс Одликувајќи се со патент ПУ Гор�

Уметник : Lantern Presssubject : Animalstyle : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за обесеност, умет

Погледнете флерт и забавно во оваа ретроинспирирана цврста глам обвивка со едно парче костим за капење

Украсете го вашиот третман на прозорецот со шипка за завеси со еден инч со дијаметар Оваа безвременска �

Лесната удобност ја исполнува достапноста со патиката на тренерот Лиг Меш Издржлива мрежа на горниот д�

Scroll