Новак
Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена Тесна ширина се лизга на балетски станови на тркалезни пети

Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена Тесна ширина се лизга на балетски станови на тркалезни

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Барате разноврсен и удобен стан што можете да го носите каде било? Проверете го станот на балетот Мериан од колекцијата на списанија. Со безвременски дизајн кој има тркалезна пети и пети, и плетени ткаенини за модерен допир, овие станови се совршени за секоја пригода. Подножјето со тесна ширина и 4 мм удобна пена ™ insole обезбедуваат удобно и поддржувачко вклопување што ќе ве однесе во текот на целиот ден. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : тесен. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добијте полиран изглед за презентации, состаноци и забави за вечера, исто така, со станот на тесната шир�

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функци

Арвен од лесна улица дава изјава со уникатна комбинација на алатка Подвлечената ниска потпетица и лент�

Останете светло на нозете со свежата улица Свежо се одликува со супер флексибилна и лесна надворешна пл

Барате разноврсен чевли што можете да го носите со некоја облека? Колекцијата „Балет за тркалезни ноти�

Лесно на Твин Гор, морнарот по лесна улица е класичен чевли за слободно време што апсолутно мора да го им

Trend Trend Toya од Easy Street е извонреден додаток на вашата есенска гардероба Оваа современа снимање е изградена

Darice од Easy Street е дизајниран на трендовски лесен дното на единицата за мокасин и украсот на свежо емајл ла�

Jimena е совршен спој на патики и Еспадрил Предниот патент му дава на овој чевли малку повеќе поп и го прави

Ажурирајте ја вашата вонредна гардероба со Спенсер II од Бела Вита Лесно се лизга и исклучува, поедноста�

Добијте полиран изглед за презентации, состаноци и забави за вечера, исто така, со станот на тесната шир�

Барате разноврсен чевли што можете да го носите со некоја облека? Колекцијата „Балет за тркалезни ноти�

Scroll