Новак
Сет на кошула од Бамбини и долги панталони

Сет на кошула од Бамбини и долги панталони

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 204.80

Лајт Бамбини се постави совршено за секое новороденче направено од мека и пријатна облека за бебиња од памук, одржувајќи ги малите удобни. Овој сет го прави совршен туш за бебиња присутен за секоја мајка која наскоро ќе биде мајка! Предниот дел за брзо менување • Отворање на ребрести нозе создава совршено вклопување • Dryset за миење на машината за миење/мембрана Вклучува : Маица за кратки ракави со кратки ракави (100% памук) кошула од бамбини и поставени долги панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Плашлив симпатичен за Ноќта на вештерките и пошироко Вашето бебе или девојче е поставено со овој компле

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Среќна колку што може пчела со овој симпатичен сет на додатоци на Вини Пух Одликувајќи се со биб, пар бел

Пронајден идеален подарок за туширање за бебиња Disney Baby Wishes + Dreams 22парчен сет на лаици Овој неверојатен п

Долги ракави едно парче и панталони направени од 100% памучна ткаенина, овие меки долги ракави се наоѓаат

Сертифицирани сертифицирани; Водечки стандард за животна средина за органски текстил.М + А од Моника + Е�

Крајниот подарок за туширање е тука Сетот за лежење од 13 парчиња на Дизни Бебе е одличен почеток за гард�

Врвни кошули со резервоарот без ракави и патеки за џемпери направени од 100% памучна ткаенина...

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Однеси ме дома! Моето дете на Картер, новороденото бебе кардиган, поставено со каросерија е идеална обле

Покривањето со долгиот ракав е за спиење, игра и гушкање цел ден Ова пријатно едно парче е направено од н

Поставете го вашето малечко започна на патот за случајно со овој официјално лиценциран подарок поставе

М + А од Моника + Енди со долг ракав едно парче едно парче едно парче долги ракави + панталони, лесни за и и�

Совршен како подарок за туширање за бебиња, овој комплет за невработени ги содржи сите основни компонен

Може ли вашето момче да биде некакво потекло? Оваа телесна каросерија со три парчиња поставено од Гербе�

Овој основен пакет маици и панталони е совршено основно парче за да одите со кој било пар на дното што са

Лајт Бамбини се постави совршено за секое новороденче направено од мека и пријатна облека за бебиња од �

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Удобна, лесна за промена на облеката и додатоците за бебиња што е совршено за мешање и совпаѓање Нашите �

Scroll