Новак
Капсула за интердзијата Уна, бела

Капсула за интердзијата Уна, бела

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 383.84

Interdesign Una Plunger е паметен додаток на секоја бања. Потребна е во кој било дом, клипот е опфатено во сјајно бело пластично покритие и база. Го крие црниот клип и обезбеди чист изглед додека нуди пристап до клипот кога е потребно. Компактен капак уредно и дискретно го прикрива грозоморниот клип кога не е во употреба. Сјајна бела пластична завршница. Повлечете ја рачката за да користите клипот. Основата на капакот го задржува подот сув. 5,75 "дијаметар X 21,75".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Питер Svobodasubject : Пејзажапелатиј : Електикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Арт репродукци

Ен ја прави својата куќа во предградие на Питсбург, ПА Зборовите „Оди со проток“ над сина и зелена аква

Достапно во црна, руменило, гола и бела боја Оваа PU перфорирана балерина е совршена за секоја пригода, PU �

Glidden® High Endurence® PlНадворешна боја + Primer го носи квалитетот што го очекувате од Glidden® до вашите проекти на о�

Водоотпорен Нежната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг метален wallиден умет�

Гранд премиерот Samsung Galaxy ги прави работите што ги правите секој ден полесно од кога било, од импровизира�

Зголемено и ласкаво, високиот џеб на џебот на Jordордаче, широки фармерки со нозе, нудат неспоредлива удоб

Направени од мека и брзо сушење ткаенина, овие стебла за пливање Georgeорџ Еборд за мажи и големи мажи се су

Водоотпорен Овој брод на океанскиот хоризонт за време на металните уметнички дела на зајдисонце се печ

Вудсток Еден од најомилените ликови од кикирики е поставен за празниците во неговата светло црвена кап�

Scroll