Новак
Сет за јадење со 5 парчиња Вирџинија, повеќе бои

Сет за јадење со 5 парчиња Вирџинија, повеќе бои

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2719.68

Овој сет за јадење во стил на земја ќе изгледа одлично во вашата трпезарија или кујна. Има финиш со два тона што ќе одговара со кој било DCOR. Столот има дизајн на вкрстена грб, а табелата има два капка лист со стил на свртени нозе. Сетот вклучува : една (1) трпезариска маса и четири (4) стол за јадење. Стил на земја. Две тони црна или бела завршница со природен врв на маса и седиште. Табелата за трпезарија вклучува две удобни лисја од 7 инчи. Крст задниот стол. Табела Севкупна димензии : 40 "W x 40" D X 29 H (со продолжени две лисја од капка). Чаир Целокупни димензии : 20 "W x 16.75" W x 35.25 "H. Потребно е собранието. Предметите ќе се испорачуваат во повеќе кутии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Овие lубовни моменти со водечка дама за породилно печатено широкопојасен градник за медицински сестри �

Наградете ја вашата мачка со скромна закуска за играње, што е 100% нутриционистички комплетна за одржувањ

Потпис од Леви Штраус и Ко Тие имаат низок, еластизиран половината и директно вклопуваат низ седиштето,

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Девојчето дете Девојчето Девојче Дејзи со теми со долги ракави здолништа сет е удобно, но модерно парче

Со без напор дизајн совршен за постудени денови, изградете го секој поглед на термичкиот врв на Wonder Nation �

Затоа што тој е секогаш во движење Тој ќе ги сака ткаените шорцеви на момчињата Cheetah Овие шорцеви со лесн

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметнос�

Лесен дизајн, мека ткаенина од памук, долги ракави на Раглан . ова се само неколку работи што ги сакаме за

Piиво Поло на Georgeорџ Машки работи за секој окусон од деловни активности до вашите активности за викенд...

Scroll