Новак
Каи 6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и црно, се вклопува - Шевролет Болт ЕВ

Каи 6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и црно, се вклопува - Шевролет Болт ЕВ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2319.68

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 17 x 6,5, 5 двојни портпари, 5 лаг, шема на завртки од 105мм, машински и црни. Тоа одговара на вашиот 2017-2021 Chevrolet Bolt EV. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 6,5 реконструирано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и црно, се вклопува во 2017-2021 Chevrolet Bolt EV 17 x 6,5, 5 двојни портпароли, 5 LUG, 105 mm Bolt Model, Machined и Black, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Опуштете се наутро со топла чаша кафе, чај или топло чоколадо со керамички извајани кригла на Boelter Brands...

Овој розов кревет врамен со сликарство е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција

Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат

Престанете да се борите со бришачите на бришење и уживајте во чистата завршница на хартиена другарка со

додека другите прстени од скапоцен камен се ефтино направени и лесно се наведнуваат и лесно се свиткува

Нашиот персонализиран банер за роденден на Диви Кратс е сигурен дека ќе додаде забава за специјалниот д

Во 2001 година, ја прифатив редакцијата на карикатуристот со весникот „Роки планина“, истата година стан

Свилениот мазен сатен додава женски допир на облека за спиење со овој комплет за спиење со 2 парчиња Ово�

Елегантна и женствена, ништо не ја победи елеганцијата и удобноста на сатенскиот врв на Лисом и сет за с�

Ракчињата на Скот и Jonон Алфредо со оброк од тестенини од Пен, 8 унца, (замрзнати) Занесени во овој традици

Колекцијата LIA комбинира убави, современи обрасци и бои со трајни квалитети подготвени на отворено...

Проекторот Optoma TS526 DLP, 4 : 3 Уживајте во предностите на користењето на технологијата DLP која обезбедува вис

Направете бранови во ова пливање бикини поставени од правда! Овој сет за бикини со халтер доаѓа со стран

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено, образложено �

Овие lубовни моменти со водечка дама за породилно печатено широкопојасен градник за медицински сестри �

По неговата страст за цртање, тој се врати на училиште во 2006 година за да добие МНР во илустрација на кол�

Сензација на гардероба Овој шарен двопарчен сет од 365 деца од Garanimals има печатена маичка со краток ракав �

Девојчето дете Девојчето Девојче Дејзи со теми со долги ракави здолништа сет е удобно, но модерно парче

1mmweight : 1,11 CTTWQUANTITY : 2, 1 Jewelry Setting : Prongyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со б

Запрскајте ја вашата гардероба со чевли за атлетски банџи сега Изработено е од велур на текстил и мрежа

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Додадете здрав и вкусен избор на вашата диета со природен избор на земјен избор, мелено органско ленено

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Subaru XV Crosstrek 2014 : Дизајнирано прилагоде

Опис на производот USB 2.0 снимање видео картичка MH1080 P60 S нуди HDMI на USB 2.0 со HDMI бесплатна јамка за заостанув�

Братучед DIY 27 инчи тркалезно влакно, по 1, розово и сино Тркалезните мониста се популарни и разноврсни...

Додадете ја оваа исклучителна глава во декор на вашата спална соба Одликувајќи се со јасни влечења и ел�

Овие листи на Виножито Модел Jојо Сива сигурно ќе станат нејзин омилен пар чевли! Украсено со сјајно вин�

Time & Tru Ladies 'Silvertone Case, Silver Easy Read Read Dial и Black Maple Vegan Leather Strap Analog Watch Овој пат и Tru Ladies Analolog Watch има сребрено текст

Дали е тексас? Дали е тоа нозе? Високите џегингс на бесплатната склопување се дизајнирани да изгледаат к

Scroll