Новак
DesignArt Фантастични разнобојни цвеќиња на Гербера - перница за цвеќиња - 18х18

DesignArt Фантастични разнобојни цвеќиња на Гербера - перница за цвеќиња - 18х18

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цветни фрлања перници . Попрскајте ја вашата дневна, троседот или креветот со овие пукнати светло обоени уметнички цветни перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со. Овие овие Мултифункционални дизајнерски перничиња. Поканете повеќе здруженија и поставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата цветна перница е отпечатена со употреба на италијански мастила со голема густина во боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - перница исполнета со 100% полнење со полиестер. Овозможувајќи ви да ја отстраните перницата од нејзината покривка. - без мирис. - 100% хипоалергичен. - Машинско миење ладно одделно, нежно циклус, без белило, виси да се исуши. - Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : Цветни. - Предмет : Цветни пејзажи "Совршен акцент на кое било парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски пакет за да можете да ја отстраните перницата од неговиот капак. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Конкавниот дизајн на мијалник за тежина на црви овозможува тежината да се вклопи цврсто против главата

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Стилирана со потпетица за маче од вратоврска и заврши со ленти што можат да се завиткаат околу глуждот, �

Донесете го празничниот дух со овој прекрасен начин да го прославите празничниот графички мета Изработ

Кула бомбардерска јакна направена уште поладна со графики на Барби! Каков забавен начин да ја задржиме �

Ден на училиштата или датум на игра тој ќе биде подготвен да оди во рамни предни шорцеви на „Недосакан �

Згодна јака од изрез нуди безвременски привлечност на овој спортски палто од крајот на земјиштето Ажур�

Фондација засекогаш што ќе ја достигнете за време и време, фармерките на глуждот на глуждот на ЕВ1, обезб

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици Екра

Овие декоративни декоративни фрлања со меки кордори со памук ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик ди�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Tee And1 Big Man's Point Point Guard The Tee е повеќенаменска кошула со активна облека што ја баравте Овој фитнес врвот со у

Уметник : Lantern Presssubject : Animalstyle : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за обесеност, умет

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Chevron Monogram Декоративна перница, сина : убава

Scroll