Новак
Винвуд Студио Канвас направи себеси горда мода и глам животен стил wallиден платно печатење црно метално злато 20x20

Винвуд Студио Канвас направи себеси горда мода и глам животен стил wallиден платно печатење црно метално злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со направете се себеси горд од платното во студиото Wynwood, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди нејзината потпис црна нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Тема : People Style : Pop Art Product Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Герма�

Уметник : Тина Лавоијебјект : Флоралстајл : Модерен проитивен вид на средниот век Тип : Галерија обвиткан

Оваа велосипедска велосипедска велосипед јава мачка wallидна уметност е ликовна уметничка платно печате

Starвездата Ноел Блу, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна сина бо

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

Уметник : Тара Даавитиласубјект : Флоралстајл : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п

Loveубовта расте тука, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна златн�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова подготвено, уметн�

Scroll