Новак
Modway Ponder Performance Velvet Dining Side Chop, црна

Modway Ponder Performance Velvet Dining Side Chop, црна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Истражете ја околината со доверба со столот за трпезариска страна. Последователните седишта со висока густина на пена нежно се пади нагоре, обезбедувајќи прифаќање на удобност додека заострениот грб обезбедува ергономска поддршка. Ситно тапациран во луксузно мек кадифе, а поддржан од цврста златна рамка од не'рѓосувачки челик со четири аголни нозе за заби во средниот век, Пондер дава впечатлива изјава. Акцентирајте го вашиот модерен декор со современо странично столче што ја воздигнува секоја празна површина од вашиот дом. Подгответе се : Еден - Пондер со тапациран кадифено трпезариско столче шик модерен стил. Отпорен на дамки со кадифени полиестер тапациран. 25 кг/м3 густа подлога за пена. 201 рамка од не'рѓосувачки челик од злато. Цевка од не'рѓосувачки челик Ø19мм. Ограничување на тежината : 330 фунти . направени од 15мм иверица, 100% полиестер и не'рѓосувачки челик. Направено во Кина. Потребно е собрание. Дебелина на перница : 2,5 во . база : 20 in. W. Back -потпирач : 13,5 in. W x 2 in. D x 17,5 in. H. Seat : 20 in. W x 19,5 in. D x 19 in. H. Getter : 22 in. W x 19,5 in. D X 37 in. H (14 lbs.). Истражете ја околината со доверба со столот за трпезариска страна. Последователните седишта со висока густина на пена нежно се пади нагоре, обезбедувајќи прифаќање на удобност додека заострениот грб обезбедува ергономска поддршка. Ситно тапациран во луксузно мек кадифе, а поддржан од цврста златна рамка од не'рѓосувачки челик со четири аголни нозе за заби во средниот век, Пондер дава впечатлива изјава. Нагласете го вашиот модерен декор со современо странично столче што ја воздигнува секоја празна површина од вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент

WVE HVAC Blower Motor Resastor изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произ�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметно

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил Поставете

Уметник : Ед Вилверсјубјект : Хумор Стил : Традиционална Производство Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерна

Направете прскање следниот пат кога ќе се вратите на лизгалиштето со епските Quad Quad Quad Rollers Овие лизгалки

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејзаж апестит : Модерни и современи проодни типови : сребрена рамка, црн�

Четка за патничко лице за чистење на кожата, совршена за млазници, оваа силиконска четка за лице за едно�

Чувајте ја вашата ладна низа силно Оваа шарена кошула од слободното склопување е направена во удобен па

Спортски се среќава со вишок со овој џогер, пантолона од WESC Направено од ткаен памук со опуштено вклопув

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подигнете го вашето момче и чувајте го покриен со оваа цврста зимска пуферна јакна од ixtreme...

000 слики годишно Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Закон за трговска марка и ќе биде ене�

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Уметник : Али Крисибјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно ум

Овој Jeanан има удобно вклопување што е порелаксирано преку седиштето и бутот од нашиот редовен вклопник

Scroll