Новак
Тервис НФЛ® Канзас Сити началници изолиран Тумблер

Тервис НФЛ® Канзас Сити началници изолиран Тумблер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 447.84

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Печатено со еколошки растителни мастила или прав обложени со материјал без БПА директно на не'рѓосувачката површина. Тумблерите вклучуваат BPA, отпорен на протекување, лесен за чистење и лесно затворање на капакот . Тројната изолација ја намалува кондензацијата и го одржува вашиот пијалок топол до 8 часа или ладен до 24 часа (користете претпазливост со топли течности). Конструкцијата од не'рѓосувачки челик од 18/8 не'рѓосувачки челик е издржлива, а материјалот нема да ги задржи вкусовите или мирисите . За најдобри резултати, миење на рацете со сапун, вода и сунѓер без гребење . Тумблерите од не'рѓосувачки челик и шишиња имаат ограничено ограничено 5-годишна гаранција, се прават во Кина и се печатат во Венеција, Флорида.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Има само просторија до вашите клучеви за еден тим Дозволете му на тимот да го заземе тоа место само со на

Дагнете некоја тимска гордост од вратот со нашата тока и лента Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благ

Buccaneers Tampa Bay Blakeway Panoramas врамени печати За оваа слика : Оваа панорама на Буканерите на Тампа Беј кои играа �

Денот на играта е тука, затоа поддржете го вашиот тим со овие квинтесенцијални мембрани и комбо за снек �

Рок на вашиот тим лојалност кога ги користите овие вистински безжични уши Одликувајќи се со безжичен ди

Никој нема да може да негира дека сте главен обожавател на Филаделфија Иглс кога ќе го зграпчите овој џи

Две од омилените икони во Америка се собраа да направат срдечни фрлања, сигурни да ви стават насмевка на

Тимски специфични дизајнирани да ја покажат вашата посветеност Потребно ви е нешто посебно за да ја озн

Тимски специфични дизајнирани да ја покажат вашата посветеност Потребно ви е нешто посебно за да ја озн

Навидете се за вашиот омилен тим и празниците со Topperscot од Boelter Brands Дрвени навивачки украси за ирваси Сто�

Loveубов, најмоќната сила во спортот Покажете ја гордоста на вашиот тим оваа сезона со нашиот накит во фор

Сезоната во НФЛ во 2022 година беше електрично возење, но најголем дел беше гледањето на вашите началници

Beе биде јасно дека сте fanубител на тоа кога спортувате фацили, безводни решенија за лице! Тие се лесни за

Сетот на акциони фигури во Лос Анџелес Полначи Темна униформа NFL е чиста NFL забава за електричен фудбал и

Началници на НФЛ Канзас Сити Рингестон срцев клуч : 3 Влез на ставка : 3 ВОМАТЕРИЈА : Акценти : емајлиценци�

Овој официјално лиценциран ранец на NFL "Encore " од страна на северозападната компанија е стилски и привлеч�

Scroll