Новак
Винзор и Newутн Финелинер, Индиго

Винзор и Newутн Финелинер, Индиго

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 132.48

Winsor & Newton Fineliner, Indigo, .3mm Winsor & Newton Fineliner Pen одговара на секој стил на скицирање и цртање. Се одликува со непречено заострена брадавица и подолго барел што се наоѓа удобно во раката и овозможува удобен зафат. Мастилото е отпорен на вода и не-испарливо, доследен и сигурен проток на мастило за мазно искуство со скицирање, оптимизирано за цртање и скицирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : ennенифер Пакстон Паркер Предмет : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галериј

Извидникот од Бела Вита е безвременски лопар со класичен стил на чевли со брод Овој чевел ќе направи сек

Комплетно без одржување, оваа вештачка елка со природен изглед може да се пофали со тенка и витка силует

Raider RushВозрасна MXBLK / G лесна градба на школка со фиберглас со аеродинамична надворешна обвивка дизајн на

Дизајнирано да се прошири со растечки стомак и изработен во супермек тексас, кажете му здраво на страни�

Нашите ленти за глава додаваат совршена количина на талент на која било облека Секое парче е направено �

FRD66 од Farroad е SUV гума за сите сезони дизајнирани да обезбедат одлично ракување, стабилност и целогодишна �

Атлетски работи машки боксерски брифи 90% полиестер, 10% спандекс Мека микровлакна од половината Влаганос

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

Оваа прекрасна викторијанска бања I Canvas Art е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпо

Scroll