Новак
Cooper ST jенски пол -точка со долг ракав Фрил миди фустан со ритли од шутница

Cooper ST jенски пол -точка со долг ракав Фрил миди фустан со ритли од шутница

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.84

Чекор во овој прекрасен фустан од полкови, кој ќе биде сигурен дека ќе сврти глави. Овој фустан со миди со долги ракави се одликува со ласкава силуета и печатење низ целата точка. Овој разноврсен фустан може да се носи во секоја пригода и може да се спари со вашата омилена пета или сандала. Полка Дот Долг ракав Фрил Миди Фустан : Нашиот модел е носена со големина S. Моделот носи големина S. 3/4 ракави. Само -вратоврска на предната страна. V-neckline. Мал отвор на фустан. Должина на миди. Достапно во разновидни бои. Само ладна машина за миење /li>.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries Перниците се п

Подготвени, постави, оди! Овие ткаени шорцеви од Расел се совршени за следната активност на цртичка или �

Одликувајќи се со елегантна рамка во форма на Х, оваа табела нуди шик естетска за секој дом Завршување н�

Прошетајте цел ден во удобност со лесно носење со опуштено вклопување во Skechers : Време на патување во пле

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Карактеристики : 100% олефин Синтетичките влакна се природно антимикробни, издржливи, дамки и отпорни на �

Со Шекспир фати повеќе рибино комбо, риболовците за прв пат ќе имаат сè што им е потребно за да уживаат е�

Имајте слатка игра со мојата слатка loveубов магична кукла Мили Оваа магична кукла може да послужи со сла�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Украсете го вашиот третман на прозорецот со шипка за завеси со еден инч со дијаметар Оваа безвременска �

Scroll