Новак
Време и вистинска сатела на Росабел

Време и вистинска сатела на Росабел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 606.24

Time и Tru Rosabel Satchel е стилска чанта која нуди совршена организација за секој што е во движење од ден на ноќ. Централен поштенски простор, два џебови за лизгање, магнетно затворање и две странични џебови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

MKF колекција Whit M Signature Hobo Tag со торбичка и паричник од Mia K · Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF By

Овој слаб светски геометриски спојка на Лори е направена со висококвалитетна веганска кожа со одвојува

Сите сме во врска со ватираната завршница на оваа торба за гласник од без граници Ова кул, секојдневно н�

Белешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу MATERIAL : Made with high quality

Пространа, голема внатрешност сè уште држи очила за сонце, телефони, клучеви, пари, билет за настани, т.Ак

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

Овој крст е симпатичен мал додаток на која било облека! Постојат 2 оддели за да ги одржите вашите најважн

Впечатлива завршница на Омбре обезбедува современо ажурирање на овој класичен вегански кожен крст на в

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

Печатење со потпис ажурирано со брилијантни флорали ја истакнуваат лондонската магла Кала Сачер...

Лесен пристап предниот џеб и прилагодлива лента го прават овој мини ранец од без граници совршени за де�

Одете без раце со овој пакет за торбички отпорни на вода од без граници И трендовски и функционални, ови�

Модерно преземање на класичен ранец, без граници за граници што ве одржува организирани додека сте во д�

Составени од три различни оддели за организација, никогаш нема да се чувствувате како да не сте истекув�

Одете каде било во стил, оваа средна лесна торба со џебови од патент е совршена за чување на сите ваши ос�

Големото лого на Буда, печатено купола, е идеална комбинација на мода и функција За секој во движење, ово

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Носете како крст или спојка, преклопете за промена на стилот, разноврсноста на кабриолетниот спојка на �

Scroll