Новак
Felleres Automa 550C Auto Feed Cross-Cut Cut-Cut Shredder, автоматски, капацитет на рачен лист

Felleres Automa 550C Auto Feed Cross-Cut Cut-Cut Shredder, автоматски, капацитет на рачен лист

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Shredders, комерцијални соработници Automax ™ 550 C автоматско вкрстено скриптерот. Оваа машина, исто така, безбедно ги уништува ЦД -а/ДВД, кредитни картички, главни делови, хартиени клипови и несакана пошта. Опремена е со Accufeed ™ технологија која обезбедува брзо автоматско уништување за зголемена продуктивност. Едноставно вчитајте ја фиоката, притиснете го копчето и одете подалеку. За превенција на џем, оваа машина користи автоматска обратна технологија која автоматски ја запира и менува хартијата ако се појави џем. Исто така, системот за технологија и заштеда на енергија Silentshred and и овозможуваат оваа машина да се интегрира лесно во секое опкружување. Со можност постојано да се уништува, таа е идеална за заедничка употреба и вклучува корпа за отстранлив 22-галон. Препорачани корисници на уништување : 3 до 5; Време на трчање : континуирано; Мотор HP : 1,53 КС; Овој соработник Automax 550 C Auto Feed Cross-Cut-Cut Cutder, 550 Auto/14 Manual Sheet Capital е одличен реред, комерцијална канцеларија. Иновативна технологија на екранот на допир со LED диоди. Документите на парчиња во 5/32 ”x 1 1/2" вкрстени честички (безбедносно ниво P-4). Безбедно ги уништува ЦД-а/ДВД, кредитни картички, главни делови, хартиени клипови и несакана пошта. 22-галон отстранлив брановиден канта.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Севкупна тежина на производот : 12 фунти Големина (30" H x 45 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре Стил : образно Голе�

Овој прстен го прикажува извонредниот создаден Руби врамен од ореол од бел CZ Сметавиот скапоцен камен е

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : Veronique Charronsubject : Seasonal Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е по�

Gnomes of Toad Hollow ™ Класичен "Стариот свет" Европски дизајн со големо внимание на автентичните бои, текстури

Изберете пом, која било пом! Подгответе се за забавни вибрации и студени температури оваа зима со овој п�

Диво забавно! Ослободете ја вашата смешна страна со две пакувања дивјак пантер и истражете ги дивите гр�

Уметник : Шеила Голденсубјект : Флоралстил : Современа трговска марка ликовна уметност „Пописка мемори�

Со само неколку брзи спрејови, вашата коса ќе биде свежа и чиста со тропскиот мирис на кокос и слатка вар

✿ На мојата сакана внука картичка и подарок за накит од бисер Овој деликатен ѓердан од внука го каракте�

Симпатична и удобна фустан од качулка од без граници брзо ќе стане ваш стил на сезоната Спарете го овој �

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Главната дополнителна цврста поддршка за страничните списачи за спиење обезбедува дополнителна цврст�

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Ова е ликовна уметност УВ мастило за печатење на бело дрво од уметничкиот колектив Мармонт Хил...

Еден пар сандали на Викторија К Гладијатор со лента за глуждот и дизајн на Росовер на предниот дел на SSNDA

Овој официјално лиценциран колегиум ѓердан е направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик...

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Живеј подобро Колекција на столици на Safavieh ACS Освежено во елегантна анти�

Грејс Поп „Годишни цвеќиња VIII“ платно уметност Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани...

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна �

Уникатен преден пресврт на овој врвен долг ракав од Wonder Nation носи без напор стил и утеха на нејзините сек�

Вашето мало девојче ќе изгледа симпатично во сетот со три парчиња на облеката на чудо на „Wonder Nation“! Вкл�

Влезете во див нов дизајн со овој подигнување со потпетици од Brinley Co Овој подигнување на микрокалф се од�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Scroll