Новак
Loveубовно дрво на руно од руно со долги линиски палто

Loveубовно дрво на руно од руно со долги линиски палто

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 904.16

Стилот на шик е во прогноза со палто со долгорочен автомобил на Loveубовно дрво. Класик со кој не можете да тргнете наопаку, ова палто има изречена јака за безвременски финиш и заварувачки џебови на колковите за погодно да ги носите најважните работи. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : средна тежина. Должина : долга 37 ”. Јака : јака јака. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Супер-мека ткаенина од руно. Долготрајно палто за автомобили со лекови за јуниори од loveубовно дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Останете завиткани во крајна удобност со палтото со качулка со качулка со lубов дрво Полирана и пријатн�

Дизајнот на јака на Питер Пан додава интерес, додека моделите со единечни гради и ленти даваат меко и ел�

Исечете ја во кратка прилагодена силуета со јака од кукла, и наклонети џебови и се поцврсти со предниот �

Исечете ја во кратка прилагодена силуета со јака од кукла, и наклонети џебови и се поцврсти со предниот �

Ова парче е исечено во дизајн со двојно гради со четири копчиња за изјава на предната страна Фрли ги фар�

Се чека луксузна топлина Времето и палтото волна палто со елегантна инка за вратот ве одржува пријатни �

Секогаш одете со класика Овој пакет од Ф.О.Г е главен дел од облеката со затворање на копчето со двојно г�

Исечете ја во кратка прилагодена силуета со јака од кукла, и наклонети џебови и се поцврсти со предниот �

Ова едноставно и стилски женски и женски плус големина палто од Марк Алан има асиметрично затворање на �

Лизгајте во овој палто на ровот на вашиот пат да работите за време на ладното утра или додајте го како уд

Изгледајте супер стилски во овој Jејсон Максвел Лонг Алиниски јаки од јаки од појас Овој капут ќе изглед

Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој шармантен палто со едно гради Ова парче е исечено во диз�

Марк Алан го зема класичниот Peakait и го модернизира со дизајн на отворено и со копче Овој палто со средна �

Изгледајте супер стилски во овој палто со карирана силуета на Jејсон Максвел Лонг Алинија Современ стил

Исечете ја во кратка прилагодена силуета со јака од кукла, и наклонети џебови и се поцврсти со предниот �

Дизајнот на јака на Питер Пан додава интерес, додека моделите со единечни гради и ленти даваат меко и ел�

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Упатете ја вашата сезонска гардероба со овој шармантен пал

Плус големина класична карирана шема е за одличните отворени или ресторани со одлични патишта Стилски�

Убава и густа дами од грашок од грашок, голем и простран аспиратор, 2 предни џебови, затворање на патент с

Убава и густа дами од грашок од грашок, голем и простран аспиратор, 2 предни џебови, затворање на патент с

Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој шармантен палто со едно гради Ова парче е исечено во диз�

Овој едноставен и стилски палто од Марк Алан има асиметрично затворање на копчето со дизајн инспириран

Scroll